Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

teraz to mi to już wisi, ale kiedyś, było mi przykro... pewnie jak kazdemu na początku by było... ale... teraz sie z tego śmieję a głupka nabijam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie coś jak fotosik, ale prostrza obsługa no i nie ma wersji prywatnej, ale interesuję się haftami a tam są świetne osoby wyszywające :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nie, aż taka zdolna nie jestem, puzderełko to zakup własny, ale zakup... aż tyle cierpliwośći bym nie miała kleić tego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotka zrobiona dla kogoś, kto marudził, że ma ble mieszkano i pokazłam raczej świecę, która potrafi do niewykończonego pomieszczenia wnieść wiele uroku i ciepła. Te muszelki i puzdrełko to tak przypadkowo się trafiło na prowizorycznym parapecie z desek podłogowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze ? też by mi się nie chciało oklejać :Phahahhaha a mam maaaaaaaasę muszelek coś muszę z nimi zrobić dobrze że mam dzieci - im podrzucę pomysł oklejania tylko jakieś przedmioty trzeba zorganizować które można \"zmuszelkować\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ale to są tylko leżące na sobie liście :) acha i kolor tła jest ostro przekłamamy, w oryginalnie ma kolor czerwonych owoców na obrazie. ech... muszę sie temu w takim razie bardziej przyjrzeć, albo Ty po prostu jesteś bardzo miła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą świecą masz rację :) okno w kuchni miałam puste i wystarczyło postawić tam właśnie świeczkę w kolorowym świczniku/osłonce i jeden wazonik (wazonik pusty i bezbarwny ale już inaczej okno wyglądało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jesteś w posiadaniu dzieci , to wygrany los na loterii w sprawie muszelek, a to dziewczynki? bo nie pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×