Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🌼 stronkowe :) Emmi właśnie patrzę na niego jeszcze raz :) no jest piękny :) może troszkę za bardzo \"przepalone\" zdjęcie lampą błyskową (za bardzo skupione światło na środku) ale obrazek śliczny spróbuj zrobić jeszcze fotkę w świetle dziennym zobaczysz różnicę w wyglądzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ,moje to dwa babolce :D one też swoje muszelki trzymają w koszyczku trzeba się będzie przejść po sklepach ze starociami i za parę \"groszy\" jakieś ramki albo pudełeczka zakupić i niech szaleją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity, super jest jakieś małe, tekturowe pudełko po niedużych butach, czy po zegarku czy innym czymś małym, do tego mocny klej i gotowe. Jak pudełko takie typowo tekturowe, to przed muszelkowaniem warto je pomalować, to te przerwy między muszelkami ładnie będą wyglądały. Może na czerwono, złoto? ładnie kontrastowałoby z muszelkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to widzę w róznym świetle, teraz jest polakierowane i pod folie idzie. jak przetrwa to będzie to jedno z 4 pór roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudełka właśnie nie mam takiego żeby pasowało do obklejenia ale jak mówię - jest gdzie znaleźć coś pod bazę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity a pamiętasz jak w szkole na matmie robiłaś różne bryły? to można z jakiegokolwiek kartonu zrobić takie pudełko, dzieci będą miały większą frajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa i zapomniałam napisać wcześniej że baaaaardzo podoba mi się kubeczek z talerzykiem w słoneczniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi pamiętam :D tylko i z kartonem w domu ciężko - mało miejsca to i chomikowanie mi przeszło teraz jak coś chomikuję to ma to małe rozmiary bo do robienia kartek - dużo miejsca takie skrapki nie zajmują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za zioła :D eternity, folia taka jakby folia spożywcza, w rolkach sie ją kupuje, jak to się nazywa...? coś na s... cholercia nie pamiętam, w każdym razie jest cieniutka, przezroczysta i samo klejąca, więc tak ładnie powinny mi się dać obkleić elementy z obrazu, że będzie robiło wrażenie płaskorzeżby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia napisała ,,Emmi się pojawiła i od razu 15 stron natrzaskane ,, rozumiem, że jestem topikową gadułą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi a co do tego foliowania mi się wydaje (może się mylę,to tylko mój pomysł) że najlepiej byłoby ten obraz próżniowo zafoliować ciut grubszą folią,wtedy by to badziej trwałe było i nie przesuwało się nawet gdyby jakiś elemencik z czasem by się odkleił tylko gdzie by ci to zrobili.....bo to jakąś maszyneria trzeba by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz siedzę nad kalendarzem. wymyśliłam sobie coś takiego. nasza rodzina liczy 4 osoby, więc po 3 miesiące w roku przypadają na głowę do narysowania czy namalowania. Każdy miesiąc ma składać się z dwóch kartek, na górze obrazek, na dole tabela z dniami. jako, że u nas sporo zapisuje się dla przypomnienia, więc te rubryki będą takie nietypowe, oznaczone będą też nasze rodzinne świeta i ogólnie święta i inne dla nas ważne dni. A sprawę z imionami rozwiąże nam zwykły, drugi kalendarz wiszący gdzieśtam ;) Bindowanie kartek zastąpię dziurkaczem i jakimś fajnym, ozdobnum sznurkiem co by to złapac w całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie z jesienią nachodzą takie zachciewajki ;) albo kartki świąteczne ze zdjęciami rodziny, szczególnie dla dziadków jest to miłe ;) Mąż dostał na dzień ojca laurkę na której był wysmarowany obrazek malucha i obrysowane jego malutkie rączki :O Ależ mu się to podobało i jaka pamiątka ;) szkoda, że stopki nie dał sobie obrysować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina za stronkę🌻 Emmi no coś takiego wpadło mi do głowy jak ten obraz zobaczyłam....żeby go utrwalić w tym stanie jak najdłużej!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×