Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja z dzieckiem robiłam drzewo genealogiczne rozmawiali dziś w szkole o rodzinie i jak zaczęłam jej tłumaczyć dlaczego ma dwie babcie ale prababcie już cztery to zgłupiała i obiecałam że na drzewie jej pokażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka to ręce następnym razem rozłożone z daleka od rolek ! :D noooo Pestka zdawaj relacyje ! o co chodziło z zadaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina 🌼 Martoszka ja nie znałam swoich pradziadków (ani nawet wszystkich dziadków bo nie zdążyłam) a jak mi Mama kiedyś opowiadała to teraz wstyd się przyznać ale zapomniałam jak mieli na imię [czerwieni się]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będę dzwonić do domu to się dopytam na zaś ale myślę że dziecku już i tak na razie wystarczy przyswojenie że rodzice mieli też dziadków a ci dziadkowie są z kolei rodzicami jej dziadków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry hihhihi witam cyferko :) no taa stare ale jare sie wwalily wam na topik hihiihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojjjjjj z zadaniem hehehheh no jeszcze trzeba po NL napisac buehehe i wtedy oddac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze jakas pomarancza dawno pod ogon nie dostala hehhehe i jeszcze jej nie usunieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze nie z palcem w ..... hahahhahaahhaha no jo przepisze sobie dzis nauczyciel mi ladnie tlumaczyl jak sie wymawia i wreszcie mowi o tak : \" miauuuu\" hahhaa jak kot ... jak nie brechna wszyscy hihihii a poamarancza smierdzi mi .......... domyslacie sie kim hihihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola zapomnialas ze na czarno jestes? znikaj stad bo nie recze pierw cukruje a potem mnie wyzywa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja proponuję zakończyć dyskusję z \"tą panią\" i ignorować bo zaraz się zrobi zaś gnój a na ograniczenie umysłowe lekarstwa niestety nie wymyślimy , zresztą to chyba nieuleczalne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola nikt cie tu nie zapraszal !!!!! idz sledz swoje kolezanki co je tak bronilas i zejdz ze mnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×