Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Izunia🖐️ hihi no Martoszka komus na limit tez driny stawia:D Eternity hehehe wyobrazilam sobie ta sytuacje:D choc ja jak wyjezdzam z garazu to sie zawsze boje ze o lusterka zawale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka u mnie nie leje -jeszcze !!! ale na slonko raczej niemam co liczyc Ania czekam dzis na relacje jak u gina bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba któraś cytryna (o ile się nie mylę) ma taki bajer,że jak gasisz silnik to lusterka się same składają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie krucho z bialym serem ale jest jeden taki pyszny bialy z ziolami na ostro:Dwciagnelam wlasnie 2 kromale hihihi a odchudzac sie mialam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina stronkowe🌻 ja widziałam na parkingu przed marketem jak babka parkowała i jej się same te lusterka złożyły....tylko mogłam marki pomylić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka dawaj tu i stukaj na limit ! ;):D no sama sytuacja z otarciem się samochodami nie do końca ale dobrze że na lusterku się skończyło ale już ten cyrk na ulicy hahahahhaha pani mogła przysiąść na pana bo dość mizerniutki był to zaraz by wycisnęła nie tylko za lusterko ale za cały samochód hyhyhy aaaaaaaa właśnie !!! toć wtorek dzisiaj !!!!! już sama się zaczynam niecierpliwić jak wpadnie nam sikoreczka i będzie świergolić z radością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe eternity dzieki za ziolo bez limitu hihi jejuuu moj tez ostatnio z lekka rozbil lusterko znaczy tir mu ptrzywalil i co i nic no...zdarza sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo musze nastukac...nimam wyboru hihi okoliczniosc mnie zmusza lkuzwaz z pestką sie zagadalam na gg hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to tylko raz na prkingu w szkole jak wyjezdzalam to zaczepilam o inne auto:Pale ja rysy nie mialam a nastepnym razem auto gdzie indziej postawilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no i one nieprzytomne a ja widze tym bardziej hihi zagubilam sie dopuki was poczytalam do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka Izuni dziękuj ;) i stukaj teraz :D no na zapas mają poskładane , w razie W ale jakbyście zobaczyły jak się tu parkuje to myślę że wolałybyście zostawić auto na parkingu marketu i dojść pieszo jakieś 20 minut albo i więcej ;) mam tu na myśli parkowanie przy ulicy jak nie ma podjazdu pod domem chociaż i te miejskie parkingi czasami po łebkach zrobione aby wcisnąć w dzielnicy obok pod sklepem jest taki większy parking ale miejsca parkingowe są węższe niż wszędzie indziej ,przynajmniej o jakieś 5 cm z każdej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie gniewam więc nie mam co wybaczać!!!!! ty mi tu zioła nie oddawaj tylko stukaj do limitu!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ale wczoraj to znaczy bardziej dzisiaj mialam przeboje no kupilam w sklepie lampeczke na biorko...taką małą na baterie baterie yly dolaczone wsadzilam wlacam...kuzwa nie dziala dzis zawiozlam spowrotem zeby wymienic .... ...dalsza czesc w naspepnym poscie bo ten bedzie za dlugi ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepsi🖐️ Eternity heehe mi wystarczylo jak zobaczylam jak oni tam u Ciebie po ulicy jezdza !!!! w zyciu bym tam za kolkiem nie siadla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepsi 🖐️ Hugolina i powiem Ci że chyba widziałaś najgorszy kawałek tutejszego jeżdżenia bo w Londku ale gdzie indziej wcale nie rewelacyjnie lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×