Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

nie no tylko nie mowcie ze poszlyscie spac i tylko ja siedze a jutro do roboty nie wstane hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka 🌼 The best 🖐️ Euforka na humorek 🌼 nie smućta się kobitki :) KK lubię też - dzięki za info ,będę szukać :) przysnęłam sobie na New York ,dobrze że Miami obejrzałam bo to nowa seria :classic_cool: a teraz mówię dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreczam za stronki na zly humor🌻🌻🌻🌻 Izunie juz snieg z deszczem nawiedzil ! The best bedzie szkolic koty:) Mindy sobie w paluchu grzebala hihi gluptasie Ty Euforka zapolowala na nowa plyte a Eternity przysnela na filmie:) aaa jeszcze Martoszka kurcze ja tam nigdy nie bilam dziecka-mysle ze sa inne kary nie cielesne ktore odnosza skutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzis oczy na zapalkach:Omalej sie cos snilo i dwa razy obudzila mnie krzykiem -niewiem czy dzis mi kawa pomoze hehehe aaa wczoraj w szkole z nikim sie nie klocilam:Dchyba sie wyciszam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie moge, nie wierze wlasnym oczom no hehe, zeby nie miec wlasnego pomyslu.........:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ czesc :) namiary na kk wyslalam na @ jak ktos jeszcze chce to dajcie znac na gmaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek🖐️:) buhahaha tos wyszpiegowala dwulicowca:P Euforka 🖐️ja jestem nie w temacie chyba ale tyz chce hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nooooooooooooo wygrzebalam wczoraj nowa plyte kasi kowalskiej wiec kto lubi temu moze przeslac namiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesłuchałam wczoraj kilka kawałków i mi się podoba :) jakby ktoś chciał pośpiewać :P to do tekstów też mogę dać linka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze lubialamjej kawalki i te nowe tez sa fajne:) ja juz nie jestem na bierzaco co w pl graja hihi wiec fajno jest teraz posluchac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×