Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

oj by się napatrzył chopek !:D Pestka zdarza się ;) ja kiedyś na innym nabijałam bo mi się okienka poje.bły :D ale śmiesznie to wygląda hahahhaahha mowa o psychiatryku a Pestka z wycieczką :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina 🌼 jesteśmy zepsute do cna :classic_cool: :P no to po co mam szukać wycieczki ? wsiadacie w samolota albo Hugolina prowadzi auto ;) wpiszecie kod pocztowy w navi i vuala !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity😘 tja zapakuje je na pake do jeepa:Dhahahaha ale z moja orientacja to nawet gps nie pomoze hehehe i wyjedziemy gdzies do grecji hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psycholog to tez doktor:D hahahahaha a jest gdzies kolo Ciebie lotnisko?moze przylecimy do Ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze nas tam podlecza rekreacyjnie hahah a to jeszcze jeden dowod ... ze swiat oszalal µ Kafeteria - Pier173lenie Oooooo Szopenie część IIjolazabrze. Witam wszystkie dziewczyny i babki jak kto woli . Możemy pogadać ca wszystkie tematy. ... 13:56 [zgłoś do usunięcia], jolazabrze. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lotniska są 4 - do każdego godzina do półtorej drogi :) bliżej już nie ma chyba że helioptrem wpadniecie jakim prywatnym to Wam załatwię parkowanie na placu Ministry Of Defence ;) stamtąd to już 25minut pieszo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek temat juz nie istnieje:D Eternity to ta godzinke to taxi podjedziemy hehehe one sa duze i nas pomieszcza:D tylko trzeba cos na uspokojenie wziasc;) bo ta jazda to ryzykowna jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no liczyłam Mindy ,liczyłam ino liczyłam też że kierowca zachowa powagę w czasie jazdy ;):D eeeeeee tam taxi - trafi się jakiś śmierdzący ciapek jak w reklamie kit kata i będzie śpiewać po ichniemu :D limuzynę podstawię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahahaah ja normalnie ryje ze smiechu hehehe, jeszcze pestke na smietniku przeczytalam buhahahahaha:D:D rzep o jezuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×