Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

zanim komp mi sie porządnie odpalił to już hasło od Ciastka na gg - wchodź na nabijaki!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha goopole :D ja to się cieszę że sama w domu i sąsiadka do pracy wyszła bo też ryję na głos :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz mam 4 tematy na belkę spuszczone do poczytania..... czy zaproszenie do Eternity tyczy się tylko dziewczyn z Belgii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D widziałam właśnie pytanie dlatego napisałam że odpowiedź już wyżej zanim zapytałaś hahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest strona glowna wiec wpiszcie ze z bxl na 21 do 28 powinno wyjsc ze wszystkim 50 pare euro hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem czy Eternity aż na tyle nas zaprasza ;) bo może tylko na jeden dzień i jedną noc......nauczymy się smażyć więc kurs będzie uznany za zakończony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie do hetelu przeniesiemy:D i troche pozwiedzamy a moze pokazemy innym nasz wynalazek smazenia;)pewnie tego tam nie znaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina tak po prawdzie to o tej metodzie smażenia to z NK się dowiedziałyśmy,fota instruktarzowa tam była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek nie bądź taka dociekliwa na zapas :p swoje naczynie możesz wziąść jakie Ci pasuje hahaha ja to powiem że możecie na tak długo jak długo wytrzyma z nami mój stary hahahah :D a czuję że szybko byśmy się do tego hotelu przeniosły na tyle szybko zanim zdążyliby ci z wariatkowa po nas przyjechać :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×