Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

eeeee....to Anglia.....zanim by się ci z wariatkowa zebrali.......ze 3 dni by minęły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia hehehe choc wbrew pozorom niby anglicy flegatyczni sa ale zapierdzielaja po ulica samochodem hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina 🌼 oj takie służby to raczej szybko tu działają ;) a co do pokazów to ja proponuję że zaprosimy tego pana i zrobimy program;) http://www.jamiesministryoffood.com/content/c4/home.html ostatnio właśnie jeździł gdzieś po UK żeby namawiać ludzi do gotowania w domach bo dużo idzie na łatwiznę zamawiając fast food na wynos to my mu pomożemy ! ludzie na pewno się zachęcą na metodę na tzytzki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że nic za darmo ! przyjemne z pożytecznym będzie ! ;) wkurza mnie już ten mój net i lapek 😠 najpierw wywala mnie z netu a potem mi się lapek zawiesza 😡 muszę przetestować gada czy wszystko ma sprawne , może coś mu się sypie już :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogóle dziś słonka nie widziałam do tego spać mi się chce....już po 2 kawach jestem....i chyba będzie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mialam pomyslu wiec kupilam kuraka i ziemniaczki z rozna hihihi na ryneczku hehe Gabi zobaczyla od euforki kaplzcik i juz krzyczy daj ponosic hahahha taaa myle dam to zginie zaraz :p no to jak tam jadziem?? hahahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pomidorówka dziś i......naleśniki może dziwny zestaw,ale to nie ja to wymyśliłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Gabi ma gust po mamusi!!!! jakby zobaczyła jaieś badziewie odpustowe to by na pewno nie upominała się czy jej dasz ponosić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz najedzeni:) a rynek mam w piatek-moze wtedy bedzie kurak:D a badziewska bizuterie yyy przemilcze;) hehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek powinnas kartkę z adresem zostawić....niech buty teraz same do ciebie przyjdą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gabi sobie lata w brasoletce od euforki hehehe ale mam ja na oku zeby nie zgubila albo porwalaaa mi nooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka a nie jest za ciasna na Ciebie ta bransoletka? no i mialam pytac czy w calosci przyszla czy sie zaden koralik nie uszkodzil Ciastek pamietam, nawet jest juz gotowa :) moze dzis zrobie fote to Ci przesle to oceny ;) Eternity ja swoja modeline oddalam hihih juz nie bede lepic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsio jest cale i zdrowe listonosz tal mi do reki ... nic nie jest za ciasne jest super wsam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih no produkuje jeszcze troszke ;) ale w glowie mam przeswity na taka bardzo oryginalna bizuterie tylko nie wiem jeszcze co z tego wyjdzie czasu na to trzeba a mi wciaz go brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×