Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

sorki, tak mnie naszło :P czasami coś mi pstryka i zdrabniam wszystko :D eternity, no to czekam z niecierpliwośćią :D Izunia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jak mnie niema to bazgrola:P ja to jak w jakies publiczne miejsce ide to musze sobie twarz zrobic hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może ciut przekoloryzowałam... ale taka rasowa wiedźma :) szczególnie z moją szopą na łbie to mogę grać bez charakteryzacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi stronkowe🌻 co do wlosow to nie chcialybyscie mnie rano zobaczyc jak z lozka wstaje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo jak widzialam na zdjeciach masz zajebiste wlosy takie dłuuuuugie ja tez kcem miec takie ale jakos mi nie wychodzi przez te malowanie musze podcinac kudly i jest tego efekt :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi no pytam hehehe Martoszka dlatego ze dlugie to sie placza przy spaniu i rano to szopen jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi stronkowe i ja wreczam...a co hihi 🌻🌻🌻🌻 i prosze nie przesadzaj z tym straszeniejm ludzi swoim wygladem pewnie jestes ok,tylko chesz nas nabic w bambucho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj a Wy myślicie że przy moich krótkich to się rewelacyjnie rano wygląda !? z jednej strony \"przylizane\" z drugiej sterczy \"kukuryku\" :P długie można szybko związać w kitę jak listonosz lub inny kurier zapuka do drzwi przed poranną toaletą , ba! pukaniem z łóżka wyrwie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×