Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Pestka nie strasze zobacz sobie pogode a na wtorek zapowiadaja przymrozki !!! ok spadam do salatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D wszystko chce mnie dzis wkurwic ale sie nie daje :classic_cool: silna jestem a coo... :) noo Eternity mysl mysl ;) Pestka no to opowiadaj jak bylo przy tablicy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ im dalej w jesień i im bliżej zimy coraz bardziej nie chce mi się rano tyłka z łożka wyciągać :O💤 jak tak czytam o śniegu itd to aż mi lepiej jak sobie przypomnę że u mnie jeszcze pokazuje około 10 stopni i nie pada idę do szkoły z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj eternity mi tez sie nie chce ... oko otwieram i mysle no j apierdole czemu nie moge pospac :O:O euforka hehehee nie ma co opowiadac ehheh brzydko bazgram i polowa nie mogla rozczytac hihi ciastek swiatkiem jak myslala ze to gabi napisala wierszyk na pocztowce hahahah a to ja hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka powiedz co cie tam usiluje wkurwic co??? ja tez jakas taka nie w nastroju jestem jakos tak chuj wie jak ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś leje :( psa trzeba było w ręcznik zawinąć po spacerze i do tego wiatr pizgaaaaa ja chcę LATO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja juz w doma :) u mnie pada non stop...wody iblota juz po kostki...doooosc :O ja dzis wstalam to jeszcze ciemno bylo i wez tu wstan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka srtonkowe 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ostatnio @ zaliczasz i nazekasz na ziolo ze za duzo ale i tak ci nawale hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham jeszcze raz🖐️ Pestka🌻 Euforka na wkurw🌻 u mnie szro buro ble:O mi tez rano ciezko wstawac szczegolnie ze jeszcze ciemno za oknem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee na serio chcecie sluchac? :D no dobra 1. dostalam @ i mnie brzuch napierdziela 2. nie moglam sie wyrobic i wyszlam z domu o 7:40 a na 8 mialam byc w pracy :P:D 3. wychodze z domu, zamykam drzwi na gorny zamek potem na dolny i wchodze do windy i wlasnie mi sie przypomina, ze siostra jeszcze spi w domu :D wiec biegiem lece otworzyc dolny zamek bo inaczej z domu nie wyjdzie i ... widna mi ucieka 4. ktos przetrzumuje winde na 5 pietrze 😠 5. wychodze z klatki deszcz napieprza i wiatr wieje 😡 6. wyciagam parasol ... ide.... parasol sie lamie :o 7. polamalam 2 parasol w ciagu miesiaca, pech chcial, ze ten nie byl moj 😠 a mamy :) 8. omijam wielka kaluze w ktorej prawie mozna sie utopi i jestem zmuszone wejsc prawie na jazdnie - pech chcial, ze autobus podjezdza bo rzecz dzieje sie kolo przystanku i o maly wlos mnie nie zahacza..nie slyszalam jak podjezdza bo zawsze mam sluchawki na uszach... :( 9. wystraszona ide dalej... jestem juz blisko pracy .. zapierdziela samochod, wpada w kaluze i .. wlasnie zostalam ochlapana 😡 10. caly czas leje!! eee no starczy juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ niemachanym ;) Pestka 🌼 to jak nie chcesz stronek to rób tak : licz ile postów jest na stronie albo na licznik przy topiku na głównej stronie spójrz ile postów jest i jak ma być stronka to zaczekaj aż ją ktoś skosi ;) :D:D:D:D:D:D:D Euforka 🌼 żeby Cię już dziś nic więcej nie chciało wkurwiać :) a jeśli Cię to pocieszy to ja na Twoim miejscu też bym miała \"lekkiego\" wkurwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znim popjde [po kuchni buszwac to jeszcze dodam ze jestem b.zadowolona z @{wyjątkowo},gdyz mam opoznienia prawie 2 tygodnie ...w ostatnich dniach zrobilam 2 testy ciazowe w tym dzis jeden rano a godzine temu @ mnie zaskoczyla razem z bolem brzucha :D:D:D dzis mam aerobik malo sie bedzie lalo wiec pojde,nalykam sie tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pogoda nawet nawet dziś chmury są ale jest dość jasno i słońce daje znać o sobie co jakiś czas na prognozy już dawno nie zaglądałam , nie wiem czemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mogę pomóc w punkcie 7,bo mam jeszcze jeden reklamowy duży parasol,który rzecz jasna był dla kienta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham niemachanym na punkty 1,9,10 nie umiem zaradzić.....ale może pocieszające będzie to,że pkt 10 jest też u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka to ja Ci zycze zeby ten dzien sie szybko skonczyl:) no z ta siostra dobre-chcialabym jej mine zobaczyc jakby wstala a tu drzwi zamkniete:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka to ja się cieszę razem z tobą z tej @.....z bólu z nią związanego już nie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie wkurw dotyczy zupelnie czegos innego bardziej wyzszych materii ale chuj tam nie bede sie wypowiadac ..... euforka kup nowy parasol i popros K niech po ciebie porzyjedzie ominiesz kaluze hihihi reszte tez da sie wytrzymac miedzy innymi gdy fajna muza w uszach gra :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaa zapomnialam jaki licznik?? na glownej bo nie wiem o cho chodzi a potow nie bede liczyc bo od przewijania stronki w oczach mi ie pierdoli hahahaahh takze jak budududu nie licze i nie czatuje hihiihih aaa i jeszcze maly wkurw odrosly mi wlosy i na gorze od deszczu zaczynaja sie krecic :( buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×