Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Mindy ale ja chyba umre z bolu jak to zrobie :o no wiem wiem powinnam na razie umylam woda i zalozylam plaster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dosc, że ze mnie dzis cieknie jak z kranu przez @ to jeszcze z tej reki mi leci 😠 co za dzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka trzeba odkazic!!! wstap po drodze do apteki i kup cos dla dzieci do odkarzania to nie bedzie szczypac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooo jaaa cie euforka no osz to za dzien no pech albo jakas menda zeslala na ciebie fatum wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr woda utleniona nie piecze ino spirytus polejjj i juzzzzzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo fryz fajny wlasnie za niecaly mioesiac ide do fryca na balejaz i sciecie i tak mysle czy podciac tak jak mam i zostawic czy pokombinowac cos ale tez coscik z grzywką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie chcialam zapuscic na dluzsze i miec spokuj bo nie duzo mam przy nich roboty te co mam ale są super wlasnie sciecia ale trza bedzie pewnie je ukladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie kupilam se takie radio...tamt5e cio mam moja meza zabierze se do pracy bo mu sie zjebalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty masz cienkie wlosy im dluzsze tym bedzie sie wydawac mniej i pryklapniete a tak rozczochrasz i ju hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nieeeeeeeeeeee, pestka ja se zapuszczam klaki! mam dosc dmuchania i modelowania, HODUJE ! ino troche podetne i zafarbuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×