Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

haha ona już dawno wyczaiła kto robi za Mikołaja ;) a robi dłuższą listę bo wtedy jest jakiś element zaskoczenia bo nie wie co z tej listy zostanie wybrane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię prezenty metodą głuchego telefonu ;) rodzice mają wybadać o czym dziecko marzy,potem ja tego szukam i konsultuje się czy to jest właśnie to hahahahahaha no ale wtedy dzieci są zadowolone!!! a o to chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe nie nie babcia nie robi prezentow bo jest sama i ma tylko rente i chyba by musiala oszczedzac caly rok heheheh klasycznie dzieci male dostaja czekoladowe mokolaje albo cekolade a prezenty robia rodzice . nie prawnukow jeszcze nie ma albo nic mi o tym nie wiadomo heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha moja tez chciala to zrobic ze napisze liste a mikolaj da jej 2 lub 3 ale ja jej powiedzialam ze kazdy musi dostac jeden po pozniej nie dostanie ktos inny hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio najlepiej wybadać co najbardziej dziecko chce ale jak wspomniałaś Iza wcześniej -dzieci cieszą się szczerze z prezentów nawet jeśli nie znalazły się wcześniej na liście tych najbardziej wymarzonych :) u mnie słonko wyszło i jakby ucichło za oknem to wiatrzysko i dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raz do roku spełniam marzenia dzieci.......dobrt uczynek swiąteczny ....ilość prezentów uzależniona od ceny ;) jak prezent bardzo drogi to jeden,jak tańszy to możą być 2 lub 3 rzeczy za to na zajączka sa tylko słodycze i jakieś drobiazgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie by się nie dało za bardzo według ceny - musi się ilość zgadzać jak to -ona dostała dwa a ja jeden ??? no ale nawet jak to mają być po 3 drobniejsze to też mniej więcej w tej samej kwocie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogolnie malo przywiazuje uwage do prezento i tak jest ze jak ktos czegos nie dostanie to nie ma zlej miny nie ma to nie Gabi raz nie dostala a kupila sobie sama heeeh i tak nie wierzy juz w mikolaja niby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy równość musi być!!! ;) idę trochę chatę ogarnąć,bo przecież jutro gości mam i na odkurzaczu nie wypada wtedy latać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszzzzz ale jak mi sie podoba czarna choinkaaaa a nooo jaka pieknaaa normalnie cudo juz ze swiatelkami ale i nie taniaaa buuu no teraz ja mam grad wrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie muszę dostawać prezentów....uważam,że za stara jestem na to ale dzieciom lubię kupować.....cieszy mnie to jak one się cieszą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
równość musi być ,tak :) Pestka ja też widziałam pikną czarną ale zieloną mam całkiem nową i jakoś szkoda tak wziąść i się pozbyć - wolę właśnie do prezentów dołożyć ;) ale ozdób muszę dokupić trochę w innych kolorach niż srebrny bo ostatnio ubierałam na śnieżno-mroźno i wszystkie inne dodatki (stroiki i inne) też były srebrne już się znudziło chociaż srebrny lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię prezenty ;) może być mały drobiażdżek ;) dzieci mi zrobiły w zeszłym roku bransoletki - może kolorystycznie mi nie pasują ;) ale mam je schowane w pudełku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widze na wystawach te czarne choinki wlasnie tak na srebrno czerwono albo niebiesko lub zloto to az dech zapiera suuper to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalegle stronkowe rozdaje :) 🌻🌻🌻🌻 Eternity super, duzo zdrowka dla siostrzenicy i siostry ❤️ a ja czarnej choinki nie widzialam , ide poszukac w google :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja nawet za duża jest choć do gigantów nie należy nie ma gdzie jej stawiać zasadniczo, a teraz jak mi yukki podrosły to już całkiem nie wcisnę chyba a może w tym roku nie wyciągnę jej z kartonu tylko postawię na komodzie coś na kształt choinki ? coś na co da się zawiesić trochę lampek i jakieś drobne świecidełka już sama nie wiem ale zapewne coś wymyślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka dziękuję :) ja bym swoją czarną ubrała chyba monochromatycznie - w biel i srebro a potem na następny rok może w złoto a potem w czerwień a potem w nie wiem co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamietam, ze kiedys to sie rwalysmy z siostra do ubierania choinki a teraz mamcia ja ubiera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe ja to kiedyś nie lubiałam ubierać choinki :P a tylko dlatego że miała być ubrana w wersję Mamy bo moja wizja jej się nie podobała :D pamiętam jak chodziłam i pytałam \"chodź zobacz czy tak może być\" a Tata gdzieś tam z kąta \"ubieraj jak ci się podoba,nie słuchaj Mamy\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×