Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

fryzurki wszystkie ladne ale nie na moje wlosy -dopiero bym buszmena miala:P a belgijskie rozmowy w toku juz widzialam przecie tam gra ten co w Het Eiland:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek co znow sie dzieje? Moj ma zakwasy po bieganiu hihi i mi steka jak baba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy nauczy sie mnie sluchac:Pmowilam mu zeby na pierwszy raz tyle nie biegal-nie posluchal to teraz ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz jak to jest z plcia brzydka, chca pokazac ze tez potrafia albo ze sa lepsi hahaha, zrob mu oklady z mlodych piersi-zawsze dziala uzdrawiajaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy🌻 hahahah no zleje sie z niego-biadoli ze zaraz umrze z bolu:Djednak faceci nie sa wytrzymali na bol:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxfordsgire mamusia
hej hugolina skad jestes i ilelatek? ja jak widzisz z oxfordshire i mam 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxfordsgire mamusia
co ja tyz? tez z tego hrabstwa? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxfordsgire mamusia
matroszka mi sie nudzi to moge z toba pogadac i nie pacz ze one poszly\:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wpadłam też się już tylko pożegnać - czytać będę jutro jestem padnięta - skręcaliśmy młodym nowe biurko bo trafiliśmy na fajne na shoppingu i coś mnie zaczyna boleć brzuch (hmmm na @ za wcześnie) a o nogach już nie wspomnę dobranoc 🖐️ do juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) ja tez sie juz pozegnam rane odkazilam zgodnie z poleceniem troche popiszczalam bo szczypalo :P:D zgodnie z namowa piwko wypilam Siostrze kupilam juz prezent na gwiazdke :) Z poczty odebralam prezent dla K :D i jest git :classic_cool: a teraz dobranoc 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ co tu znow sie dzieje, nie ma mojego wpisu wczoraj i pestki, pozatym mam podkreslone na zielone slowo co Mindy napisala na poprzedniej str \"drodze\" i \"prezent\" napisany przez euforke tez na zielono, dziwneeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hahahahhah ciastek eeh boszeeeee wiecie jakie u mnie wiatrzysko???? normalnie wywieje mi wozek hahahahahaahahh ja tez widze to zielone pewnie reklama sie tam chowa ehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Ale mam wichureeeeeeeeeee i jeszcze do tego pada:P ate zielone wpisy pojawily sie juz wczoraj na kafe -jakies gloopie reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie będę się wyróżniać - wieeeeejeeeeeeee że ło matko ! a gdzie Wy kolorki widzicie? co jaracie z rana ? ;) idę luknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha już wiem - skopiowałam do mozilli bo tu nie widze - no jest reklama ,wystarczy najechać kursorem i a chwilę pojawia się dymek z treścią ale widzę że muszę poczytać bo coś z odkażaniem i raną a ja nie wiem o co kaman ale to już później - idę dziecko obudzić - jedno ,bo drugie się źle czuje kurcze a wczoraj ani odrobinki żadnego objawu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity 🖐️:) dla malej🌻 aa i gratuluje nowego zakupu Euforka a jakie prezenty kupilas? Ludzie jak wieje dzisiaj noooooooooo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla K kupilam ksiazke Cejrowskiego - gringo wśród dzikich plemion wydanie specjalne z autografem i dodatkowo ksiazka zostala nasaczona olejkami i pachnie jak prawdziwa dzungla :D cos tam jeszcze moze mu dokupie ;) a mlodszej siostrze kupilam kuferek taka metalowa skrzyneczka/kosmetyczka z kosmetykami wiem, ze moze kosmetyki tam nie sa najwyzszej jakosci ale.. w tej kosmetyczce sa: pedzelki do ciekni i te poduszeczki, lusterko, kredki do oczu, kilka cieni do powiek, 4 lakiery do paznokci, pomadki i cos tam jeszcze(tusz do rzes, czy jakies blyszczyki to sama sobie uzupelni bo ma ulubione) Ona sie uczy, nie pracuje. Teraz widzialam, ze maluje sie takimi tanszymi cieniami nooo ale kuferek jest wazny. Bedzie miala gdzie trzymac kosmetyki. Dalam za niego 60zl a taki sam obok w kosmetycznym kolo mnie jest za 70zl tylko ze bez wyposazenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mnie gardlo boli :o chyba ta wczorajsza droga powrotna do domu daje o sobie znac... i jak czytam, ze u Was takie wichury to az sie boje bo predzej czy pozniej do nas tez dotra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo dzięki :) Euforka faaaaaajne prezenty :) o dżizas ! przeczytałam o Euforkowych przygodach 😘 żeby nie bolało :) i żeby dziś już nic nie chciało w drogę włazić ! a krew z tego miejsca dość długo lubi się lać - bratowa przecięła sobie krajalnicą to też ciekło :o Izunia 3 Taliby ? no oby piesek nie chciał sobie terenu znaczyć !! chociaż psie znaczenie chyba nie wali tak jak kocie ? ale mimo wszystko - nie chcemy znaczenia terenu !!! fryzurki faaaaaaaaaaajne :) ech może się jakoś przemogę i zapuszczę dłuższe ? koleżanka znalazła jakąś fryzjerkę niedaleko polską - trzeba kogoś wysłać na testowanie ,a najlepiej jak ja też wtedy pojadę i samo to jak się zabierze do nożyczek powie mi czy ja mam się odważyć ;) a na nk dostałam zaproszenie od jakiejś kosmetyczki (reklama bardziej ;) ) - robi paznokcie (tipsy i zwykły manicure i pedicure) ,woskowanie ,henna i regulacja brwi i takie tam może się wybiorę paznokietki zrobić ? ;) takie ładne nie za długie i w naturalnym kolorze - albo szpon a\'la Jola Rutowicz buahahahah dobra ,idę dziecko przystoić łańcuchem choinkowym - mieli przyjść dziś w kolorach świątecznych do szkoły albo ozdobieni czymś :D do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×