Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

pokoik młodych ogarnięty po wstawianiu biurka tak więc na razie mam spokój no i ostatnio stałam nad nimi jak kat i posprzątały same :P chociaż mam takie przeczucie że powinnam pod łóżko zajrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj rano wstała i mówi że się źle czuje miała gorączkę 38.1 potem w ciągu dnia skoczyła do 38.4 - więcej nie było ale ogólnie taka rozbita jest - ma kaszel lekki i mówi że ją nogi bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roztrzepana jestem :p dzięki Hugo 😘 hehehe kipisz na całego u Ciebie ? ;) ja zaraz zrobię inspekcję a sprzątanie spadnie na młodszą ona to zawsze na zwłokę gra i kombinuje jakby się nie narobić to dziś musi sama bo jej siostra nie pomoże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zeby ja grypa nie brala !!!! ja juz nie kipie-bo skonczylam tam porzadki robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka super !ale już pisałam na @ ;) ja mam jeszcze łazienkę do zrobienia - w sumie tylko półki przetrzeć bo reszta już gotowa i jakby się uparł to mam szafę wnękową w sypialni do poukładania bo wyciągałam z niej karton z zimowymi kurtkami dzieci i maszynę do szycia i sajgon nieziemski się tam zrobił tylko kto by mnie zmusił :P zamykam drzwi i nie widać a poza tym nikt mi nie łazi po sypialni a już tym bardziej do szafy nie zagląda :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze hugo podziwiam cie bo ja jak pobiegam na zimnie to mnie odrazu gardlo boli i zawala na calego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa a meble no to takie wiecie zwykle jak to dla dzieci nic mocno rewelacyjnego bo jeszcze zdązą zniszczyc moj 5latek ma nieziemskie zdolnosci hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka ale syn ma tez odjazdowe lozko:) Mi sie jakos lepiej zima biega niz latem,fajne ostre powietrze jest Dzis przebieglam 1 km wiecej najwyzej pozniej bede stekac hihi i odstawilam juz prasowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka ta rogowa polka bardzo fajna, no i kanapy dla dzieciakow fajne Ja teraz ide wsuwac placka tego :p, mniam az slinka cieknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole ale snieg sypie!!!! pesteczko mnie tez brzuch boli, chba za dziko zjadlam winogrona, wogole jakis nudby, senny dzien, pospalam sobie od 14do 17.00!!! szok, ale juz przed 10 mialam zakupy zrobione! bo normalnie odsypiam w sobote do 10-11.00 wczoraj sobie ogladalam w tv Mission Imp.3, a za chwile jest Kate i Leopold ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wiem no hehhhh pojebana pogodaaaaa ocipiec moznaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest 10 min przerwy i pada desz potem znow przerwa snieg i znow przerwa i hrad hahahha no tego to jeszcze nie bylo hihhiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka ja tak wczoraj mialam i jeszcze czasem slonko hihi Mindy nawet nie dmuchaj tym sniegiem w moja strone !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nic narazie nie pada ale w pogodzie mowili ze idzie do mnie i od jutra ma padac snieg mają byc zawieje i zamiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ze raczej sie nie ciesze i mam nadzieje ze mylą sie synoptycy w pogodzie jak ja dojade do roboty jak zawieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×