Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

jestem 🖐️ Eternity ech no z reklamacja bo mi \"kawalek\" wypelnienia wypadlo... 😠 a place dosc sporo 😡 no ale juz jest ok Dzwonil do mnie gosciu z firmy ubezpieczeniowej i jutro bedzie miedzy 8 a 9, zobaczymy co powie wpadlam na pomysl, zeby tacie kupic pod choinke mp3 :) ostatnio duzo slucha radia przez telefon a wiem, ze gdyby mial mozliwosc sluchania muzyki to bylby w 7niebie :) no wiec mu kupilam mp3 creative o taki http://sklep.vobis.pl/oferta/odtwarzacze_mp3/pamiec_flash/871530_creative_zen_stone_1_gb_red.aspx i do tego dostalam za 10zl glosniki http://sklep.vobis.pl/oferta/multimedia/glosniki/882830_creative_sbs_vivid_80_red.aspx promocja super, co? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bueheheheh nie odfrunelam na ebayu utkwilam hhaahahahah euforka wiesz mozna ocieplic i od srodka ale wtedy trzeba caly tylk kuc i ta zewnetrzna ocieplic ale ile to kasyyyy i roboty ich zasrany interesssss ocieplic budynek ... widzilam gorsze tutaj tak niektorzy polacy mieszkaja hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Mindy jak klikam na te linki to caly czas mi wychodzi ta sama nuta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo czyzby teraz na mnie przeszlo? ;) wiem wiem.. trza skopiowac linki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja glupia zasluchana cipa se stronke odnawiam i sie dziwie ze nie piszecie ;) blondynka no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah se wyobrazam Mindi w sluchawkach wciskajaca F5 hahahahhaahha w rytm milk inc hahahhahah euforka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka 🌼 dobrze że reklamacja załatwiona :) prezent suuuuper ! daj znać co pan \"specjalista\" powie :) Pestka dobrze żeś nie odfrunęła;) Mindy muzy posłucham za chwilę :) a teraz spadówam na CSI Miami :classic_cool: zajrzę w przerwie na reklamę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem :) nooo jak tata slucha muzy to mp3 z glosniczkami na dodatek bedzie ok a promocja zajebista hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro jade ze znajomymi do Bialegostoku jadą popatrzec glazure...podobno jakas niezla wyprzedaz czy promocje ze po 10zl.m2 zajade zobacze z nimi jaki gatunek i czy są ladne bo bym do łazienki chciala mamy prysznic wstawiac to i moze odrazu to...zawsze co nowe to nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a mialam jechac do roboty bo duzo sie wszystkiego nazbieralo niech moja meza mnie wyreczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam nabijaka :D 11901 |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| nooo promocja gicior 100zl w kieszeni bo mp3 po normalnej cenie bylo za 79 :D a ja kupilam za 49 noo i plus 10 za te glosniki hihih bedzie skakal z radosci bo mozna je podlaczyc do radia a radio ma tylko na cd ja spadam spac 🖐️ dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiiiiiiiiii za szybko poszło :P Euforka za zaoszczędzoną stefcię można kupić kolejny prezent;) CSI było fajne :classic_cool: jak zwykle zresztą ;) teraz leci NY ale powtórka :P oglądam końcówkę \"failure to launch\" z M.McConaughey ;) i mówię też dobranoc - właśnie wylądowała mi przed nosem lampka porto ;) do juterka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka za foatumowe🌻 Euforka dobrze ze reklamacja zalatwiona i super promocja-ech ja jeszcze nie zaczelam prezentow kupowac-jakos brak pomysla mam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) i od razu ogłaszam - rodzina mi się powiększyła!!!!!!!!!!!!!! o 7 malutkich gupików :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×