Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

siema 🖐️ melduje, ze zyje ;) walka z grzybem opanowana .. prawie ;) a spoldzielnia wymienila okno w tej piwnicy :classic_cool: tylko szkoda, ze musialam tyle nerwow stracic :o Izunia no pieknie :D alez rybek teraz bedziesz miala :D ja pamietam jak to zachcialo mi sie miec w jednym akwarium stado bojownikow.... :P oj byla walka ale skad ja moglam wiedziec, ze nie wolno ich trzymac razem ;) Aniutka gratuluje Wam i duzo zdrowka zycze! :) Eternity kartka bardzo bardzo ladna, tez nie w moich kolorach ale jak zwykle pomyslowo zrobiona! :classic_cool: a tu macie dla odmiany bez okazji :P:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 w super promocyjnej cenie i mam tez blok z kartkami plotna :) jeszcze tylko farby musze sobie kupic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 ooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllllloooooooooooooo matko jaka jestem zakrecona nie wiem czemu ale ubzduralam sobie, ze nastepna strona bedzie miala numer 1000 :D:D:D:D:D: hahahah .. no tez wymyslilam ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka, w koncu cos robia w spoldzielni! patafiany! Eternity karteczka-cudo, no i kombinacja kolorow-gust mojej corki. Izunia wez te karpie przez nylonowa rajstope przecedz! taka z gestymi oczkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheheh Mindi 🌻 i euforce dam hahhahah 🌻 dobrze ze juz ok oby wiecej nie bylo :) my sie przymierzamy na lampke wina ale Didi jeszcze lazi hehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje właśnie ze mnie zlazły :P jak mama na chodzie i rozkręcona to żadnej nie ma - ale tylko usiądziesz to się wszystko dzieje :P Mindy 🌼 Euforka za chęci :D 🌼 dobrze że okno zrobione i \"grzybowa walka\" prawie wygrana :) aaaaa w lidlu mamy podobny asortyment :D też jakieś pędzle i podobne były - ja wyszłam tylko z mocnym klejem z cieniutkim dozownikiem do precyzyjnych połączeń ( z myślą o cardcraft oczywiście ;) ) a teraz czekamy na wyniki wypróbowywania akcesoriów ;) dzięki za kolejne miłe opinie :) ja sobie przy okazji małe rozeznanie zrobiłam ;) :D hahaha będę wiedziała jakich kolorów nie lubicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*a teraz czekamy na wyniki wypróbowywania akcesoriów to oczywiście było do Euforki :)nie że ja czekam na efekty wypróbowania kleju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie dopiero i bede zaraz sie zegnac :) dzis mialam zaracisty dzien z malym nu logopedy a potem na wystepach r\\tanca na ktorych corka miedzy innymi brala udzial jak wrzuce na wrzute to podam wam link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za ziola :D👄 ja tez sie moze skusze na lampke wina :) a co tam... Eternity sama jestem ciakwa co mi z tego wyjdzie i czy cos w ogole wyjdzie :D;) ale lidl ma dobre rzeczy czasami :D hih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze myslalam ze jutro se pospie a tu cora ma do szkoly...odrabiają jakis tam dzien :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaale mgła za oknem ! Martoszka no to czekam na linka :) (chyba że jeszcze polecę teraz pocztę sprawdzić bo może już jest a ja nie wiem :D ) ja to pewnie sobie nie pośpię chociaż mogę - w tygodniu ciężko dupę w troki zebrać a w sobotę bez budzika oczy się otwierają o tej godzinie co przez poprzenie pięć dni dryndało Euforka oj na pewno coś wyjdzie ! może mnie zainspirujesz i wyciągnę swój zestawik kredek i ołówków z szafy - nie śmigany bo zawsze coś :P oooooo zaraz podpytamy o coś kulkę ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy stronkowe🌻 Euforka dobrze ze juz jest ok:) Eternity kartka super:)a kolorystycznie to akurat dla mojej cory-dalej kocha sie w rozowym:D ok buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy stronkowe🌻 może wypróbuję ten twój sposób na karpie;) prawdopodobnie w poniedziałek będzie odłów.....pod warunkiem,że rybak się nie wycofa hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wczoraj był \"winny\" wieczór ;) u mnie też było winko,a do tego francuski pasztet z zielonym pieprzem........ten mój to chyba mnie nie lubi;) przeciez ja się odchudzam!!!!!!!! a on mi takie coś przynosi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka najważniejsze,że są jakieś widoczne efekty walki tak trzymaj!!!!!!!! a efekty pracy z udziałem nowych nabytków chętnie pooglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ w ponurą i mglistą sobotę Izunia właśnie że Cię tak bardzo bardzo bardzo kocha ten Twój że mu Cię za mało jeszcze i chce więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa i zapomniałam dopisać mam lenia giganta !!! moim najczęściej wypowiadanym zdaniem dziś będzie chyba \"pierdolę nie robię \" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od rana kurwy sadze na wszystko ale sie wzielismy za pozadki zeby wywalic stare meble :) 🖐️ jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×