Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

gołąbki pycha ! ;) kurde to zaraźliwe jest - mi już się też nic nie chce :P szaro za oknem się zrobiło ale chociaż temperatura się podniosła dobrze że chociaż najgorsze dni @ mam za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie zdaze zrobic zdjec dzis bo ja do szkoly .. chyba ze juz po szkole .. nie wiem ile beda skladac jak co to i tak busem pojade do szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zarazliwe hihi slonko ucieklo a z nim chceci do pracy:P najchetniej to bym spac poszla hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo fatum:P Pestka dobrze ze masz busa do szkoly:) moze meble sie \"same\"poskladaja;) i bedziesz miec niespodzianke jak wrocisz ze szkoly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina 🌼 :) kurde o spaniu to ja nie będę się wypowiadać 💤 ze składaniem powinni się uwinąć - robią to chyba codziennie to już pewnie wprawę mają ;) czy skręciacie sami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham jeszcze raz do Brazylii mnie nie wywiało po kawę.....ale musiałam zrobić 2 kawy i po nich zostałam WYGONIONA z domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka jak ci poskladają meble to dobrze bo u mnie przywiezli rzucili i przeciez sami musielimy skladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiej tarantuli też bym nie dotknęła brrrrrrrrr ale widziałam interaktywną tarantulę-zabawkę!!! i nieskromnie powiem,że jednak mój Spikę ładniejszy był od tych fretek ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×