Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Eternity Pestka ale za to wieczorkiem będziecie dumni z nowych mebelków i będziecie je czcić i.......testować ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie za oknem siąpi deszcz :O a żeby nie było,że nic nie zrobiłam to pranie nastawiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo stronek nima do czytania ale to moze i nie tak dobrze hihi cos slabo ostatnio...lenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee nie nie mebledopiero w poniedzialek heheheheh ale co ja bede dzwigac sama w dupie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka 🌼 za stronkę \"emergency\" ;) Pestka a pewnie że jak chop w domu w sobotę to można przygotować miejsce pod nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️jeszcze raz Martoszka🌻 ludu jak mnie nogi bola:O Bylismy w hasselt na dierenheppening-czulam sie jak w zoo a mala to nie wiedziala ktore ma glaskach hihi potem jeszcze zaszlismy na winterland-poczulam swieta na calego a teraz stekam bo nogi mnie strasznie bola:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj a co tutaj taka cisza porobilam zdjecia jutro Wam wysle-mozna bylo sobie taranture na reke polozyc ale ja sie brzydze heheh ale zdjecie zrobilamz bliska-ble jaka kosmata byla hihi mozna bylo pojezdzic na sloniu:D na koniu itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dierenheppening- to coś z jelonkami ?reniferami ? kombinuję od słowa \"dieren\" i od tego że głaskane to wnioskuję że zwierzątka ;) albo mogę się baaaaaaaaaardzo mylić w kombinowaniu :P ja proszę od razu \"wasz\" język tłumaczyć ;):D eeeee tam imprezujemy :P dwie lampki winka od 18:30 to żadna impreza ale w karty pograłam i skończyłam wcześniej czytać ebooka Chmielewskiej \"zwyczajne życie\" - całkiem fajna i ogólnie lubię Chmielewską :) a tak poza tym to zwykłe opierdalanie się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka już zaglądam :) a właśnie miałam pytać co Ty porabiałaś bo Ciebie też nie było a pytasz czy imprezujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio pikne gwiazdki! :) obejrzałam sobie jeszcze \"występ na muszli\" :) tak mi przyszło na myśl pytanie - kto kombinuje stroje ? wszystkie jednakowo ubrane - macie cynk co gdzie można kupić żeby wszystkie były takie same czy jakaś zrzuta i ktoś kupuje ileś sztuk od razu ? no bo w sumie to też ważne żeby się grupa komponowała :) u mnie w szkole(podstawówka , klasy 1-3) był też mały zespolik taneczny ale tańczyliśmy głównie tylko na apelach szkolnych , żadne wyjazdy itp no i przeważnie tańce typu :krakowiak ,polka ,polonez itp a \"kostiumy\" szyła moja Mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no to pełna wygoda ;) a co z kasą ? macie jakieś składki miesięczne za przynależność do zespołu ? sorry za pytanie jeśli już kiedyś pisałaś o tym ale jakoś mi umknęło - zespół prowadzony jest przy szkole czy to takie zajęcia poza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry🖐️ Martoszka super filmik, fajnie ze mala ma jakies hobby i gubi przy tym energie :) btw, leje deszcz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ my troche sqie zgubilismy hahahahw tych porzadkach hihihi eternity dieren to zwierzeta hehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×