Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

wsio oki z mala, tylko dwa razy ja pociagalo i tyle, teraz mowi ze wszystko dobrze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia🖐️ i za fatum;)🌻 Ciastek to dobrze ze jest juz ok:) uff odstawilam prasowanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc jest zimno bo 0 stopni za oknem:P kawa ja tez poprosze:D gotuje wlasnie kapuste-dzis beda golabki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka heheh mozna go bylo sobie na reke polozyc-ale ja na sama mysl mialam gesia skorke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mi tam postawie przy poniedzialu:D 15 500 I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I dla malej najwieksza atrakcja bylo pojezdzic na koniu hehehe jakis olbrzymi byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebeb
latka50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no to jaraj 🌻.. 🌻.. 🌻.. 🌻.. 🌻.. 🌻.. 🌻.. 🌻.. 🌻.. 🌻.. 🌻.. 🌻.. 🌻.. 🌻.. 🌻.. 🌻.. 🌻.. 🌻.. 🌻.. 🌻.. 🌻.. 🌻.. 🌻.. 🌻.. 🌻.. 🌻.. 🌻.. 🌻.. 🌻.. 🌻.. 🌻.. hehe ja tez bym go nie dotknela jihihiihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i po weekendzie za oknem słońce ale -2 i wiaterek - tak ogólnie pod kurtką to się zgrzałam (drałowałam jeszcze na pocztę ) ale po twarzy pizgało z lekka i tyłek mi zmarzł w dżinsach bo kurtka krótka :p a teraz limitowe ,rozweselające , rozgrzwające i zdrowotne zioło dla wszystkich :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie dopisałam że stronkowe Izunia 🌼 ;) Euforka mam nadzieję że dziś już lepiej z żołądkiem ? :) Ciastek dobrze że małej przeszło , oby na dobre :) Martoszka coś mnie się popitoliło że córa chodzi na tańce tam gdzie aerobik jako dodatkowe a że zespół to osobno lecę na @ fotki obejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajne zwierzaczki ! ten szczeniaczek wyglądający z koszyka - przesłodki ! :) a tego pająka też bym pewnie nie wzięła brrrr takie to kudłate blehhh haha sama bym tam biegała z głaskaniem futerek to co się dziwić dziecku :D hahahaha a torcik na roczek normalnie genialny ! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity heheh no ja tez musialam wszystkie zwierzaki pomacac-no prawie wszystkie bo pajaka niet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×