Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Pestka faktycznie trzeba się przyjrzeć,żeby wiedzieć żeona czarna ,ta twoja choina :) ale przystroiliście ją wręcz konkursowo!! ja to nawet porządków przedświątecznych nie zaczęłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka powodzenia w misji!!!!! :) a ja mówię dobranoc i pod prysznic lecę a potem filmik i i piffko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka za fatum🌻 Pestka choinka piekna i super przystrojona ! Posmialam sie dzis na lekcji z chinczyka jak wymawial gingen :D mi trudno to wymowic a jemu to juz calkiem:D lece na pyszczek🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam n,ie mam co pozadkowac hihi najwyrzej firanki przepiore i wsio :) ja juz czuje swietaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no faktycznie ubralas juz ją jak dla mnie to jeszce za wczesnie...zdązylaby mi sie znudzic do stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiscie fatum hihi aaaa chce was o cos zaapytac ma moze ktoras 11letnie dziecko?a moze znajomi mają pytam bo dzis moja cora wrocila od kolezanki (11 lat ma) i twierdzi ze ta jej kolezanka bedzie miala jutro szczepionke na raka szyjki macicy z tego co wiem owa szczepionka odbywa sie u doroslych i kosztuje 500zl. a ta mojej wciska ze ze szkoly trudno mi uwierzyc bo tamta ma strasznie bujną wyobraznie wiecie cos o tym? zaraz ...albo potem poczytam na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka 🌻 ja nie mam dziecka :) ale slyszalam o tym bo dosyc glosno ostatnio bylo szczepionka sklada sie z 2 albo 3 etapow i wlasnie dziewczynki w bardzo mlodym wieku dostaja taka szczepionke zaraz poszukam info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tu mam np http://mediweb.pl/sex/wyswietl.php?id=1556 Jakie są szanse polskich dziewczynek na ochrona przed rakiem szyjki macicy w porównaniu z rówieśniczkami w Europie? W 2008 roku 9 polskich miast i gmin zdecydowało się na bezpłatne szczepienie kilkunastoletnich dziewczynek przeciwko wirusowi HPV, który odpowiada za ok. 70% przypadków raka szyjki macicy. Są wśród nich: Jastrzębie Zdrój, Poznań, Święta Katarzyna, Radomsko, Gdynia, Polanica Zdrój, Kobierzyce, Szczytna i Stryków. W Europie już 14 krajów wprowadziło powszechne szczepienia przeciwko wirusowi HPV. i dalej Szczepieniu poddawane są wszystkie dziewczynki z kilku roczników lub też określona ilość nastolatek, które pierwsze zgłoszą się na szczepienie, czasem środków samorządowych wystarcza tylko na szczepienie wybranej grupy dziewcząt, tak jak w Poznaniu, gdzie finansowane są szczepienia dla dziewcząt z domu dziecka. W Jastrzębiu Zdroju Fundacja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej pokrywa około 90 proc. kosztu szczepienia, którym objęte są dziewczynki w wieku 12-19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i najwazniejsze Polskie Towarzystwo Ginekologiczne rekomenduje populacyjne szczepienie dziewcząt w wieku 11-12 lat, uznając za wskazane również w populacji starszych w wieku 13-18 lat, czyli zanim dojdzie do kontaktu z wirusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Izunia! ;) ja skonczylam na dzis ide ze spajkiem pozniej prysznic i spac jutro piatek :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie wciagnelam... ;) Martoszka jeszcze tu http://www.hpv.pl/rak/archiwum/6151.html Polskie Towarzystwo Profilaktyki Zakażeń HPV, które przygotowało rekomendacje przy udziale innych towarzystw (m. in. Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej), zaleca także szczepienia dziewcząt i kobiet w wieku od 13 do 26 lat oraz chłopców w wieku od 9 do 15 i dziewczynek w wieku od 9 do 11 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ o jaaa cie dobre z ta szczepionka , ciekawe czy u nas tak jest ....hmmm no Martoszka ja ubbralam choinke z tego wzgledu ze dzieci dostaja prezenty jutro jutro jest wazniejszy dzien n iz 24 dla nich ona mi nie przeszkadza zapelnia puste miejsce kiedys tam moze jaki cwiet stanie albo lampa hihihi Dawidek caluje bombki , sie najpierw wystraszyl bo widzial swoje odbicie i jak sie zblizal to wiadomu wieszy nos i w ogole znieksztalcony hahahahahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwszy raz slysze o tej szczepionce-ciekawe czy u nas tez tak jest? Pestka hihi mowisz caluje bombki:D dobrze ze nie bije hihi no w Belgii wazniejszy jest mikolaj niz swieta dla dzieci-duzo ludzi wlasnie do mikolaja przystraja juz domy Ja jeszcze nie przystrajam hihi a co do porzadkow swiatecznych to musze tylko te okna umyc-ale czekam na jakies male slonko-no chyba ze sie nie doczekam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) dzien dobry hihih slodko to pewnie musi wygladac jak Dawidek caluje bombki :D a ja tam wole nacieszyc sie teraz choinka a zaraz po nowym roku ja usunac :D fajnie tak juz czuc klimat swiateczny! a po swietach, w styczniu schowac szybko i na wiosne czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka jak mozesz wyslij mi linka z bizuteria na @ niedlugo bede w pl to bys mi wyslala:)-musze tylko sobie cos wybrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi noo :) po swietach to juz nie to samo a przed - jest ten okres oczekiwania mimo wszystko ludzie sa jacys bardziej mili dla siebie i ogolnie jest :classic_cool: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ dzieki z ainfo o tej szczepionce,zaraz jeszcze przelece te linki w takim razie moze...mowie moze moja ze rok moze miec tą szczepionke,narazie ma 10lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzis mgla i lekki deszcz wogole ciemno jakos i beznadziejnie nie dziwne ze ludzie mają depresje moze wlasnie okres przedswiateczny i ubranie choinki rozweleli troche nasrtoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ w piątek :) za co komu się należy proszę sobie odebrać ;) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 zaraz polecę na pocztę zobaczyć choinkę :) ja się nadal zastanawiam gdzie wcisnąć swoją (jak wspomniałam o tym niedawno znajomej to ona miała mnóstwo pomysłów na przemeblowanie MOJEGO pokoju 😠 )albo ewentualnie pomyślę o czymś w zamian albo o mniejszej o tej szczepionce coś kiedyś czytałam ale tak pobieżnie muszę się dowiedzieć czy u nas jest coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka mówisz że świąteczne przystrojenie domu pomoże na dołka ??? może spróbuję bo coś mnie wczoraj łapało jakieś smutactwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeśli nie przeszkodzi Wam to za bardzo w porządkach świątecznych to ja bym prosiła o mocne trzymanie kciuków za moją aplikację o pracę :) dzisiaj mój mąż zawiózł ją- hehe nie pojechałam osobiście bo to w jego zakładzie pracy , dziś nie musieli mnie widzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka choinka zajebista !!! rzeczywiście nie widać że czarna jak ktoś nie wie to pomyśli że bardzo ciemna zielona i jak ślicznie przystrojona!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity ja trzymam mocno ale to bardzo mocno kciuki ❤️ :) i prosze mi sie nie dolowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×