Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Ciastek ja mam pod domem kontener PCK i na bieżąco wrzucam do niego ciuchy,w których już nie chodzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhahah Mindi i nawet moj kielich wyssala hahaha ... mindi wez jakiego wacha gotuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhaha no Izunia szkoda haahahha ze nie widzialas hahhahahah normalnie moj M mowi ze z brama wyjdzie hahahhaahah nie no oj ja tylko 4 kielichy wiec to jak dobre piwko dla mnie hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy toc Ty jeszcze nic nie widziala buhahahahaha, butelki na sznurkach i te sprawy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pijoki ;):D i nie pijoki :D Mindy 🌼 dzięki za zioło dla mnie z poprzedniej strony :) u mnie słońce i mrozzzzziiiiiiiii- ale nie zaglądałam na termometr,widzę przez okno co się dzieje , biało od szronu wszędzie zresztą na piętrze i tak pokaże więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka mam ślinotok na te ciasta coś tak zachwalała aż normalnie dziś sama coś upiekę ;) się rodzinka ucieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...dopiero mialam gosci z lekka hihi moj maly sie pzrzytruł cbyna chipsami,ciastem,tortem itd bo od rana daje na 2 fronty(wymiotne i biegunkowe) :O reszcie nic nie dolega-mialam zadzwonic do tej kolezanki i spytac czy nikt wiecej nima dolegliwosci,ale jakos mi glupio bio jeszcze pomysli ze przez jej zmakolyki maly sie przytrul...zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka dla malego🌻oby szybko mu przeszlo ! Eternity jak juz upieczesz to wyslij mi poczta:D u mnie 10 stopni jest:D hihi wybywam z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem ! bylam sobie w centrum handlowym i przywloklam sluchawki z mikrofonem bo ostatnio jak byla konferencja Pestka-Martoszka-ja to byly takie zaklocenia ze moj chlop nie mogl ogladac tv. no to tera mam sluchawki z mikro :) i pare pierol przywloklam jak zwykle (typu wiesidelka na choinke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mindy 🌻 za stronke nooo to dobrze ze kupilas sluchawki z mokiem bo niwekiedy jak kikrofon wlasnie znajduje sie blisko glosnika to są zaklocenia lub echo hihi ja tez musze wyszperac swoje sluchawki z mikiem bo pestka zawsze ziape drze hihi i rzy jak kon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wiesz jakie jest najsmutniejsze zwierzątko na świecie?? -Mężczyzna- A wiesz czemu?? -Bo ma:piersi bez mleka,ptaszka bez skrzydełek,jajka bez skorupek i worek bez pieniędzy,dlatego 80% kobiet już nie wychodzi za mąż bo zrozumiało że dla 60 gram kiełbasy nie warto brac całego wieprza do domu:) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka dla małego 🌼 lecznicze 😘 może namieszał za dużo? ale Wy też jedliście te ciasta i torta więc jeśli coś nie tak byłoby z tym to też mielibyście jakieś dolegliwości dowcip super ! :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do słuchawek z mikrofonem to ja właśnie mam na oku zestawik do lapka - kabelki usb ,klawa numeryczna , myszka i inne bzdety i rzeczone słuchaweczki :) muszę się do starego uśmiechnąć;) aaaaaaaaa ciasto upiekłam :classic_cool: murzynka bądź jak kto woli ciasto czekoladowe :D proszę się częstować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha a to niby ja mam chorobe pijacka! leb mnie juz nie bolal jak sobie te 2kawy walnelam;) dziewczyny, zajebiscie wygladam z tym czyms na lbie(mikro+sluchawy)ale odbior jest fajny, juz sobie sluchalam piosenek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a duze masz sluchawki czy male heheheh,ja pamietam kiedys w pracy w PL,szefostwo wymyslilo skypa dla klientow,ale polewka na poczatku byla z tych ktore mialy takie duze sluchawki heheheh :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a spidalaj, zadnej chemii nie uzywam, ani tez zadnego gumowego smaku, zabija odczucia buahahahahhaahah :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×