Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a ja nawet nie zauwazylam hihi dzis mam labe-nie musze gotowac:D idziemy potem do restauracji-otworzyli nowa w miescie-trzeba wyprobowac jedzonko:D a od jutra zaczne sie na nowo odchudzac hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemachanym 🖐️ ;) ja muszę mieć podłogi jakie mam - nie moja chata :o kurde jak tą kapustą nie śmierdzi później to może też spróbuję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhuhuhu fatum :P:D no ja sobie na kolacyje chyba zarzucę też to penne do gara ;) z jakimś sosikiem :) a wyschła już choineczka więc za chwilę się wezmę za zdobienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już teraz testuj tą kapustę,żeby do świat wywietrzało! albo wypierz na sucho vanishem tak jak ja to robię,wtedy masz gwarantowany ładny zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki 😘 no ja się muszę pochwalić że na razie takie nazwisko mogę sobie odpuścić ;):P zważyłam się wczoraj albo przedwczoraj po kilku miesiącach i pokazało tyle samo !!!! nie jest źle zwłaszcza że sobie sporo folgowałam z jedzonkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Izunia przy dzieciach na sucho nie przejdzie jest jednak \"ciut\" brudniejsza ;) ha! ale ze mnie goopek !!!!!!!! teraz mnie się przypomnęło że przecież odkurzacz piorący sobie mogę pożyczyć !!!!!!! schody tylko będę musiała ręcznie ale lepsze to niż jebać cały przedpokój na kolanach szczotką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity🌻 hahaha noz kuzwa nie capi od kapuchy! musisz ja oczywiscie dobrze wycisnac ze soczku! a ja sie zaczne odchudzac po nowym roku po tych wszystkich obzarstwach ;) zeby do wakacji nabrac w miare ogolnie przyjetych jako normalne ksztaltow :p tym bardziej ze marzy mi sie hiszpanskie wybrzeze hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity to gratuluje-bo nie masz efektu jojo ja ostatnio pojadlam sobie frytek z majonezem:P wiec nawet na wage nie staje:Pzreszta jestem przed @ i czuje sie jak pilka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięks Mindy 😘 będę eksperymentować ;) jak kapucha nie da rady to przejadę odkurzaczem z płynem (chociaż te płyny jakieś takie też nie za rewelacyjne :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze najpierw probuje "babcinych" sposobow bo jak zaczniesz sie z chemia pierdolic to juz tak trza bedzie dalej robic:( cuda czasem obiecuja a gowno prawda jak se kupisz hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi 🖐️ Hugolina nie mam bo przyjęłam niektóre nawyki żywieniowe z diety niełączenia ;) jak sobie raz pogrzeszę to następnym razem jest zdrowe jedzonko i duuuuuuuuuuuuuuużo warzyw i może jeszcze działa to że nie mam ciśnienia zbyt wielkiego na to ile ważę ;) przytyję to przytyję , zgubię to jeszcze lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj hugo nie przesadzaj bo cie piedne w leb! gonisz sie z chlopem wokol domu czy to piatek czy niedziela i ty gadasz ze ci przybylo 😠😠😠 nie tak jak ja, prowadze siedzaco- wpierdalajacy tryb zycia!hahaha :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no do chuja, ta dziewoja z agencji pracy obiecywala ze juz drugi kontrakt bedzie mial wieksza stawke za h, kurwa byla ta sama,bo niby osoba co tym sie zajmuje byla na urlopie ale obiecali ze osobiscie dopilnuje zeby juz 3 kontrakt zeby stawka bylo znaczaco wyzsza, przyslala piska trzecia umowe na 3 m-ce tym razem a tam kurwa taka sama stawka, co oni se mysla,stary powiedzial ze nie podpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek na wkrurw🌻moze malz musi sie upomniej o ta stawke? Mindy to ganiaj sie tyz z chlopem np wokol lozka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×