Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hhehe nie ma takiej opcji zeby ciagle stawal, no chyba ze jakis wypozyczony hehehehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina skąd ja to znam ;) jak idę kupować jeansy i pani pyta jaki rozmiar pani nosi to ja zazwyczaj odpowidam - to zalezy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zboczone no, wezcie bo mnie bulwersujecie hehehehe ;-) wlasnie w tvp mowia ze do 5cm sniegu na swieta spadnie w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi jaka ryba najlepsza do ryby po grecku?? mintaj dobry ale rozpada sie barbarzynca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w życiu ryby po grecku nie robiłam....to ta w marchewkach? pamiętam,że u mojej ciotki na święta zawsze była,ale to chyba karp był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryby nie robie to nie wiem za to w kwestii diety poszlam dzis do knajpy pierwszy raz od 6 lat zamowilam kurczaka babsko przynioslo łososia powiedzialam ze nie bede tego jesc, no ale sie zlitowalam, niestety bylo ohydne, i oddalam i tak zaplacic za to musialam zrobilam afere:P wiecej tam nie pojde:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko liczą się intencje!!!! my i tak wiemy,że ty tylko dobre rzeczy mogłaś życzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko to co to za baba ze kurczaka od ryby nie rozpoznaje:Palbo kucharz do dupy ja robilam rybe po grecku:) tak Izunia to ta z marchewka hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia, nie noooooooooo,wino i sery plesniowe [kapie z paszczy] mniammmmmmmmmmm,dawno nie jadlam,do tego tosciki z maselkiem,miodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko🌻na polepszenie humoru zreszta moge sobie z Toba reke podac🖐️bo cos mnie nosic zaczyna brr aa propo wina to mam w lodowce czerwone martini moze potem sie skusze hihi ale pierw mala spac poloze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko a po co płaciłaś za paskudnego łososia skoro kuraka chciałaś???? panga to ryba,kupujesz zazwyczaj zamrożoną na kość,ości ni ma,taka biała lub różowo-biała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Izunia 30 Ciastek ty żona,matka,kochanka i się bulwersujesz? coś ci nie wierzę..... o to mi chodzilo hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez tościków będzie....2 dni temu miałam grzanki czosnkowe z piwem boziu...i ja się potem dziwię ,że nie chudnę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×