Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

wszystkim:) pamiętacie mnie jeszcze? chodzę jak zombi od kilku dni,chora jestem,a dziś trza wyjeżdżać muszę się jakoś oporządzić i spakować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za wszystkie choinki i stroiki świąteczne,wszystkie śliczne i każda inna zaraz się odwdzięczę i swoje poślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grypę paskudna złapałam jakaś....sił całkiem nie mam :O całe szczęście,że na gotowe jadę,bo by świąt nie było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i życzenia już teraz wam wszystkim chciałabym złożyć Wigilijny Wieczór, opłatek na stole, Zapach potraw wśród płonących świec, Betlejemska gwiazda mruganiem wesołym Niesie ziemi swą niebiańską pieśń. Bóg Miłością dusze rozświetla I opłatek błogosławi biały, Wlewa pokój w nasze smutne serca Narodzony dzisiaj Jezus mały. Niechaj ziemię rozśpiewa kolęda, Każdy dom i każdego z nas, Niechaj piękne Bożonarodzeniowe Święta Niosą wszystkim betlejemski blask... ..........._,|,_ ............ \'|`...Gdy pierwsza ............/.\\. gwiazdka .........../`,\\)... na niebie .... ....../__\\ ... zabłyśnie ........./ . o \\....Niech Was ......../_ , *_\\_... Aniołek ......../ `, .* \\_...ode Mnie ......./ … `~ . \\... uściśnie ....../_ . * ., o \\...I przekaże ....../ … o .. ~ \\ … serdeczne ...../ . * .... . o.\\… życzenia ..../_ ,,~~ \'. * \' _\\_\'W Święta ..../`~,, .. o.......\\::::::Bożego .../ .* ...`\' * … ,\',..\\ :::: Narodzenia ../_.....o ..~~,, , _\\... oraz wiele ./ .. * ......... ,, ~ \' \\..... radosci /* .... o ..._~`\'*...o \\....i nadziei `-,,~\'`\' ...* ... _ ,-´.......w Nowym ........\":-------:\".......2009 Roku!!!!:))) .........\\_____/ CUDOWNYCH ŚWIĄT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia pedz do apteki,puki otwarta,kup sobie Theraflu max, wygrzejesz sie w nocy i jutro bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia dziekuje Tobie i Twojej rodzince i calej reszcie Lejdis z rodzinami, tez zycze Na ten nadchodzący dzień piękniutki. Wszystkiego najlepszego życzą Ci makówki, karpik też Ci śle życzenia, a wraz z nimi pozdrowienia. Poczekaj na pierwsza gwiazdke, podziel się opłatkiem ze swą rodzinką, krewnymi, babcią i dziadkiem. Niech Ci 12 świątecznych potraw zasmakuje, jeśli nie 12 to 11 lub 10 do krzesła przykłuje. Napełnij swój brzuszek byś nie była dalej taki "maluszek". Spędź ten wieczór ze swymi bliskimi żeby stali się dla Ciebie jeszcze bliższymi. Przeżyj te święta jakby były ostatnimi, spraw żeby były od ostatnich jeszcze lepszymi. Przypomnij sobie cały miniony rok bo za niedługo zrobisz wielki skok. W sylwka będzie ludzi tłok, a przed Tobą cały nastepny rok. Więc 3-maj się ciepło. Niech kłopoty przed Tobą uklękną, bo w 4-rech literach je mamy i wszystko dobrze sobie poukładamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek🌻 Izunia 🌻😘weby paskudna choroba przeszla Pestka mam fryca za pol godziny hihi wlasnie sie zbieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek🌻 ale ja się zawzięcie lećzę już od jakichś 4 dni!!! dlatego mnie na kafe nie było,bo zdechlak całkowity byłam dzis jest już trochę lepiej,mam nadzieję,że jutro już będzie całkiem dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki po wizycie u fryzjerów chyba wiedzą że mają sobie foty zrobić i się pokazać ? ;) posiedziałam chwilkę ,pocztę sprawdziłam ,na topiku się zameldowałam a teraz idę walczyć w kuchni i okna dwa muszę jeszcze od środka przetrzeć zajrzę podczas kolejnej przerwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziekuje Wam za zyczonka :) ja mam sajgon w pokoju ale mi sie kompletnie nic nie chce wczoraj zamiast sprzatac to ksiazke czytalam :D a dzis nawet lozka nie zdazylam rano poscielic :o no ale dobra .. ide bo mnie noc zastanie ;) aaaaaaaa Pestka, Hugo czekam na fote po fryzjerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe no ja nie wiem czy sie bede focic jak mnie wyjebie na dudka hahahahhaha znow bede wycccc i w swieta w czapie chodzic :P za 15 min ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee euforka jak znam zycie to jak sie wezmiesz to zdązysz ze wszyskim na czas :) pestka ....nooo trzymam kciuki zeby cie jednak nie wyjebala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
n,o jestem .. heh w 5 min mnie zalatwila ... nie ma pstrykac foty .. mam tylko troche krotsze nie scielam tak jak z foty bo mam sztywne wlosy i by nie lezaly jak trza tyl mam jak pod linijke wiec zadna rewelacja ..; pewnie beda foty ze swiat to sobie kiedys zobaczycie .. moj M pojechal z Dawidkiem na myjnie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sobie obejrzymy ze świąt foty ;) eeee no ja napisałam że walczyć ale dużo roboty nie mam ot piekarnik sobie przejechałam trochę , posprzątałam po obiedzie grzybki mi się gotują i kapucha (taaaaaa jednak się nie obeszło bez zapaszku :P )na pierogi żeby farsz zrobić dziś i makowca będę piekła bo z nim więcej roboty mam a jutro wsadzę mięcho do piekarnika na następne dni świąt , postawię barszczyk do gotowania , rybkę też do piekarnika (kupiłam gotową w panierce bo lenia mam a reszta się zgodziła na taką :P ), pierożki szybko skleję i na bieżąco ugotuję ,rosołek też sobie ugotuję na następne dni i biszkopta mam upiec i zrobić torcik orzechowy i chyba wszystko dużo nie trzeba bo sami będziemy więc i mniej zachodu może co jeszcze jutro do głowy wpadnie żeby jeszcze skoczyć na szybkie zakupy - wyjdzie w praniu a ze sprzątania dużo tyż nie ma bo na bieżąco przeca czysto (nawet dywana sobie przecież niedawno wyprałam ;) ) aaaaaa i nowość ! mam nerwa 😠 pralka mi się zjebała wrrrrrrrr 😡 no ale podobno to znów te cholerne szczotki na silniku (jak ostatnio) dobrze że najważniesze mam poprane bo bym biegała po znajomych albo do pralni idę zrobić sobie kawkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity moim zdaniem to masz tego torowania od groma ja jutro tylko mam do zrobienia: -ugorowac barszcz czerwony tzn.rozrobic gotowy koncentrat -do barszczu ugorowac...gotowo kupione uszka :P -zrobic rybe po grecku -usmarzyc rybe takom innom....z osciami -i salatke sledzową w sosie smietanowym -jeszcze ugotowac kompot z suszonych owocow potem tylko umyc glowe i gotowe aaaa mama ma zrobic szube i pierozki z apustą i grzybami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie melduje ja pewnie tez jakies zdjecia ze swiat bede miala to podesle i zobaczycie wloski-troche je tylko skrocilam i pasemka-wiec mala roznica jest gotujecie pelna para:D a ja dzis wszytstko prawie zawalilam:P zapomnialam kartki gdzie mialam napisane co gdzie sie umowilam-na jedno sie spoznilam i mnie juz nie przyjela:O a na drugie mialam szczescie i sie zalapalam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo hugo czekamy na foty :) a ja juz sie nudze na dzis ju mam wszystko zrobione a jak mam czysciutko ...super...podlogi nawet pachną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeee tam ,nie dużo tak się wydaje właśnie barszczyk postawiłam też bo mi czasu zostało (i tak jutro przelałabym do czegoś innego bo garnek potrzebny ;) ) makowiec paaaaachnieeeeeeee :classic_cool: a reszta na szybko - w trymiga ;) Hugolina toże czekam na foty ze świąt ;) i lecytynkę zacznij zażywać ;) (to tak apropos tej kartki coś zapomniała ;) ) Pestka ile poszły włosy ????? ło matko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł, czy sa tu jakies czlowieki :p mi sie wlasnie ryzyk na salatke ugotowal ;-) kocisko dzis prezentow pod choinka szukalo, durna jedna i porozwalalo ta trawke co wokol klocka rozsypalam,zdzira jedna 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×