Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Martoszka 🌼 Pestka ❤️ ło mamo ! zdrowiejcie szybciutko ! trzymam kciuki za spokojną noc nooooo poniedziałek :o trzeba wstać wcześniej bo ja prowadzę młodą z rana do szkoły dzięki za ziółko 😘 limita nie było (chyba że na końcówkę 545 albo jakoś tak ) - ot tak sypnęłam ziołem z dobrego (no niektórzy by polemizowali na ten temat :P ) serca ;) Euforka no patafiany ! :o dziękuję😘 nic się nie dzieje - jakieś zimowe chandrzycho (czy przez samo \"h\" ? już nie wiem :P) albo inne licho przed @ pms\'a nie było to może teraz jakiś spóźniony ? a może po prostu zwyczajnego kopa w dupę mi potrzeba ;) ło mamusiu ! ale się właśnie rozpadało !i wieje :o ciekawe jak będzie jutro na drogę do szkoły ? dobra ,najwyższa pora spać chyba kolorowych 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pestka jak noc minela? Euforka ale dupki no:O Eternity daje kopa by sie humor poprawil::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Eternity to ja tez dam Ci kopa ale takie delikatnego a zarazem trafnego ;):D nie smutkuj sie!! ❤️ jeszcze troche i wiosna bedzie :classic_cool: Martoszka 🌻 a no patafiany, no ale co zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak zimno mi u mnie jeszcze -5 ale w ciagu dnia ma byc a) slonecznie b) cieplo, jakies 0 stopni ;) :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) dzięki za kopy 😘 :D Pestka żyjecie ??? ❤️ u mnie pokazuje +10 stopni i pogoda nawet taka fajna choć szaro i trochę mokro ale teraz nie pada powietrze też inaczej pachnie - nie czuć tej przebrzydłej zimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) coś mnie dziś słabo słychać.......na szczęście na kafe głos niepotrzebny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka🌻 Eternity jak to już wiosnę czuć w powietrzu???? i masz kopa ode mnie;) Pestka jak się czujecie?jak noc minęła? Euforka za ziółko fatumowe dziękuję👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia na gardełko 🌼 lecznicze :) hehehe ano wiosny może jeszcze nie czuć ale zimy to już na pewno ! zresztą wiesz, Uk bywa dziwne , nawet z pogodą ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak było w Koninie? właściciele centrum handlowego zażyczyli sobie,aby charty- te groźne psy,wchodziły tylko jednym wejściem i pod eskortą ochrony wyobraźcie to sobie - ochroniarz z poważną mioną,bo ma misję,idzie przodem i przegania ludzi.....a za nim ja z Izzy na smyczy,a za mna taki Tomek z greyem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity w sumie chartów było 4,choć początkowo miało być 7....ale jedna suczka dostała cieczkę,a pani charcików włoskich powaliła grypa psy spisały się na medal,choć jak dla nich warunki dość ciężkie,bo i głośno,i miejsca mało,i ludzi dużo,każdy chciał pogłaskać i jeszcze do zdjęć pozowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę się chwalić,ale Izzy za gwioazdę robiła :D Najczęściej wybieranym do zdjęć psem i najczęściej głaskanym była właśnie Iśka! Drugim z kolei ulubieńcem dzieci był Modi - 4 miesięczny szczeniak charcika włoskiego,zachowywał się tak jakby mu torpedę w tyłek za przeproszeniem włożyli i był w stanie każdego wylizać :) Aby zrobić sobie z nim zdjęcie dzieci musiały go na ręce brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greya dzieci niektóre troszkę się bały i poza tym właścicielka musiała go trzymać na smyczy,bo dziecko nie dałoby rady. Smiałam się,że dziewczynka,która była z whipetem za mało go promuje,bo był najmniej wybieranym psem do fotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jestem ... dopiero wstalam ech ... cala noc wisialam nad miska albo na przemian obejmowalam kibel .. Dawid obrzygal cale lozeczko swoje bylo trza zwijac zapierac i do pralki wstawic ..myslalam ze umre no , ze zoladek wyrwie mi zywcem // ech .. no ale juz lepiej jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka dobrze że już lepiej 😘 toście się wymęczyli :( pamiętajcie o dużej ilości płynów ! żeby uzupełnić braki w organizmie i zdrowiejcie szybko na dobre ! ❤️ Izunia czyli Izzy very popular :classic_cool: i obejszło się pewnie bez kagańca na mordce ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka to już najgorsze za wami.....oby wirus już NIGDY do was nie zawitał!!!!!! I pić dużo teraz musicie!!! Eternity o kaganiec to mnie nawet nikt nie zapytał :) Mam obiecaną płytę ze zdjęciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki , dzieki .. ale taki wirus do nas wita raz w roku .. zawsze ktos przyniesie .. teraz stary przyniosl bo on sie 3 di temu zle czul i rzygal.. ale on myslal ze moze tak cos mu stanelo na zoladku ... teraz juz wiadomo co to ... hehh no ja przez ta noc to 2 kilo zgubilam hhahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham jeszcze raz🖐️ Pestka to mialas noc:( oby najgorsze za Wami❤️ Izunia a masz jakies foty? Twoja Iska jest przesliczna wiec pewnie dlatego byla tak rozchwytywana:) Bylam na miescie na poszukiwanie chleba ! u mnie w poniedzialki wszystko pozamykane:O ale cudem znalazlam jedna piekarnie i mam chleb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam ze moze na jakies soldy popatrze a tu wszystko zamkniete:Ptrzeba sie wybrac kiedy indziej aa mam 4 stopnie na plusie:D nareszcie cieplej i slonko grzeje teraz niebezpiecznie kolo budynkow chodzic hihi bo snieg sie topi i spadaja bomby;)sniegowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina Kilka zdjęć jest już wstawiona na charcie forum,ale to forum zamknięte i tzeba być zalogowanym aby się tam dostać. Mam obiecaną płytkę ze zdjęciami....a póki co spróbuję potem skopiować foty z forum,może się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 18 700 stawiam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

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×