Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

zresztą pestki mlodszy....z góniarzami nie zaczynam hihi jaja bedą jak M to to przeczyta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile on tam od Ciebie mlodszy, chyba wogole buahahah,no chyba ze od Twego malza mlodszy , "z gowniarzami" :D:D dobra jestes hehehe:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no uparciuch z Pestki (albo kujon :P ) Martoszka no za ostro babka pojechała bo przecież Ty wróżką nie jesteś skąd masz wiedzieć że ma problemy itd a skoro coś kupiłaś to się upominasz że nie doszło i z drugiej strony jeśli ktoś się podejmuje sprzedaży to niech to robi jak należy (co innego jak jest jakiś komentarz na aukcji że na przykład ktoś wyjeżdża i przesyłka będzie później albo podobne) poza tym na jedej transakcji za kredki może się nie wzbogaci ale skąd ma się wiedzieć że to jednorazowe a nie notoryczne - może sprzedaje tak setki pudełek i nie wysyła,na tym już trochę zarobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah no ale mlodszy troszku...odemnie hihi no nie mam pojecia czy byla przesylka....t5ak odrazu kase przeslala chyba ze są naprawde uczciwi ludziska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie eternity skąd mozna wiedziec choc mnie na poczatku wzruszyla i zrobilo mi sie glupio ale potem se mysle ckąd moge wiedziec czy nie sciemnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek 🌼 kasa kasą bo ani jedna ani druga nie zbiednieje ale o zasady też chodzi i tym bardziej wyskakiwanie z prywatnymi sprawami jako wytłumaczenie (żeby to jeszcze było grzeczne tłumaczenie a nie od razu \"z pyskiem\" )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide chyba w wyrko,niedospana jestem,wczoraj mielismy wczoraj niespodziewanych gosci,malzenstwo polsko-belgijskie,jedni z tych z ktorymi sie w kosciele spotykamy,oni maja syna do bierzmowania,wczoraj byli u nas poszli przed 22 h ,wypili my co nie co :p,i jakos taka krotka noc byla dzis hehehehe,smielismy sie ze bedzie wesele bo tak sie bawili nasze dzieciaki ze masakra heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widac,ze cos ze mna nie teges,bo napisalam jak poparzona, nie bede poprawiac nie chce mi sie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro babka sprzedaj to powinna sie wywiazac z umowy, interes to interes a nie jakies prywatne sprawy, to tak jakby Martoszka u siebie w sklepie wziela kase od klienta i powiedziala ze zakupow nie da bo ma wazniejsze sprawy na glowie np pryszcz na malym palcu :p na pewno przykro ze az tak powaznie chora jest,ale w sieci nic nikomu udowodnic nie mozna,trzeba jedynie wierzyc na slowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah ciastek rozbawilas mnie niesamowicie tym pryszczem na palcu juz to widze jakbym to powiedziala hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek🌻 Martoszka dobrze ze kase zwrocila ! a problemy to kazdy zawsze ma jakies swoje:P Pestka to kujon;) pojechala do szkoly-jeszcze tak wyjdzie ze na egzaminie bedzie tylko ona hihi bo innych pozaraza !! tfu tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek Pryszcz na palu był cool :classic_cool: Może to tajna strategia Pestki z tym zarażaniem - wykosi konkurencję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe pryszcze na palcu , Pestka-sabotażystka :D Ciastek śpisz już ? to śpij spokojnie - za godzinkę zapytam znów ;) gdzieś miałam tekst takiego sms\'a - kontrola snu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pryszcz na palu;) jak to Izunia napisala:D coraz lepsza werjsa nam sie robi heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka masz 21 palca??? :D Hugolina - głodnemu chleb na myśli palców jej się zachciewa ;) że o palach nie wspomnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś streszczenie? :P coś tam udało misie poczytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały dzień siedze sama w dziećmi i ... buuuuu... normalnie wylewem sie skończy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra spadam bo Wam zacznę zrzędzić... miłego wieczoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wylewaj Emmi :) Hugolina o 21 palcu a tu mnie T woła \"chodź coś ci pokażę\" no jak nie parsknąć śmiechem ? :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi🖐️zapal na rozluznienie🌻 Eternity heheh i kto ma co na mysli? 21 palca u malza nie widziala? hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to żałuję,że nie widziałam miny małż Eternity na to jej parsknięcie....w końcu chciał jej tylko COŚ pokazać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha pokazywał mi przed tym postem z 20:48 :P:P:P:P:P:P:P:P:P tera mnie coś kafe nie lubiało bo mi nawet nie chciało odświeżyć :o idę na maila zajrzeć :) a palca TEGO to nie tylko tyle że widziałam ;):P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×