Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja juz sprawdzilam :) cudne ❤️ Eternity hehehe tos co jeszcze z TYM palcem robila:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem .. no poszlam no poszlam hihi .. bo nie lubie sie uczyc a co dopiero nadrabiac... phi .. no niech se choruja mnie kuwa arazili niewiadomo kto hahhaa ja sie odegram :P hha nie no zartuje nie .. mARTOSZKA DOBRE Z TA BABA ;; JA BYM JEJ NAPISALA CO NS W PODOBNYM STYLU ZE KREDKI SA DLA DZIECKA CHOREGO NA BIALACZKE CZY COS hahhah sory caps ale nie chce mi sie przepisywac .. caly dzien nie jadlam .. a teraz ide bo czuje ze mnie zaraz skreci w pizduuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka dobrze ze wysiedzialas hihi Jedz ostroznie -zebys w nocy znow kibla nie tulila Martoszka jakie my zbereznice hehehe tosz ja o paluszku pisze-zreszta ja nie zaczelam tylko Ciastek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka apetyt wraca to znaczy że coraz lepiej chyba jedz coś ,jedz :) z odpowiedzią z kredkami dobre i miałam coś dopisać i zapomniałam bo córa gupim tekstem rzuciła i mnie rozproszyła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak nasz Izzy jest tam najpiekniejsza moze i ja sie nie znam ale tamte som jakies łyse hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wystrzelilam ni z tego ni z owego ey daej o paluchach a ja juz o pieseczkach hihi ale chyba wiadomo o co chodzi nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe łyse :D przypomniał mi się ten kot łysy , bez sierści ,syjamski chyba ? bleeeee jak dla mnie obrzydliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity dziękuję za podwójne zioło👄 Martoszka my kumate i wiemy,że jak piszesz \"Izy\" to nie masz na myśli np żadnego pala lub paluszka 21 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za Iśkę za komplementy👄 a teraz pozwolicie,że się pożegnam,bo czeka na mnie martini i paluszki z kraba....oraz film \"Dzień,w którym zatrzymała się ziemia\" potem powiem czy fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już wiem że film dobry ;):) miłego oglądania :) mojemu dziecku w końcu stałe zęby idą !!!!alleluja ! i już pięniądze liczy haha za te co wylecą @ jedna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Izunia paluszki czekaja na Ciebie hihi:D Ja juz pisalam Izunii ze ten szczeniak to taki lysy jest hihi a Iska pozuje jak modelka ! Eternity heheh moja juz pare wymienila na stale-ale jeszcze jej tez cos od zabkowej wrozki skapnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo wymolestuj dziś porządnie starego ;) moja ma prawie 7 i pół roku i dopiero jedynki jej wychodzą , pierwsze w ogóle stałe starsza w tym wieku już miała ich mały komplecik no niby dobrze z jednej strony że później bo na \"dłużej starczą\" ;) a z drugiej strony ..... hmmm chyba nie ma drugiej strony :D tylko młoda już marudziła kiedy jej wylecą bo koleżanki i koledzy też już mają sporo nowych no i oczywiście o wróżkę zębuszkę chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jedynki juz w zeszlym roku wymienila-ciesze sie ze nowe wyrosly bo smiesznie z tymi przerwami wygladala na przodzie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma przerwy dość spore między zębami teraz - szczęka się rozrosła a \"ziarenka ryżu\" zostały :D aaaaa bo mleczaki jeszcze jej się trzymają - stałe wyrastają z tyłu jednen mleczak już się ładnie chwieje więc powinien \"sam\" wypaść a drugi zobaczymy - ja mam kontrolną wizytę w środę to się dopytam czy umówić ją na wcześniej czy poczekać do jej kontrolnej wizyty 24 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak mleczak nie bedzie chcial sam wypasc to moze przy kontrolnej wizycie dentysta pomoze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moo mojemu malemu w niecale 5 lat zaczely pierwsze zeby wypadac ale wlasnie tez mysle ze lepiej pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mojej gabi tez pozno wyrastaly zeby stale jak i mleczaki .. ale pierwszo slysze zeby 6 wyrosly zanim 1 wyszly ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zboczence :p moja ma juz 12 stalych zebow i wlasnie 13 bedzie isc bo juz mleczak na tym miejscu wypadl,oczywiscie latala po prosbie z wyciagnieta lapa na kase ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×