Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

spoko .. dzieki :) przespalam jakos.. gorzej ze Dawid nie chce jesc .. wczoraj tylko troche kaszki zjadl .. i z 2 kesy bumki .. potem juz nic , dzis tez tylko 2 lyzki kaszy .. i wyglada tak slabo ze spi i lezy prawie caly czas :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka🌻 i dla malego❤️zeby szybko sil nabral ! Jak nie chce jesc nie zmuszaj go-dawaj mu tylko duzo plynow-moja 2 dni nie jadla jak byla chora-bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Pestka 🌼 i ❤️ Dawidkowi nic nie będzie ,jak Hugo mówi , ważne żeby pił dość dużo a jedzenie nadrobi jak się lepiej poczuje no szóstki idą wcześniej niż jedynki , dolne najpierw obie tak miały i dentysta nic nie wspominał że to dziwne że już ale aż zajrzę w \"tabelkę\" które zęby po kolei ;) starsza to już nie pamiętam ile ma stałych -musiałabym policzyć :D albo policzę wcześniej albo w czwartek się dowiem bo wtedy ona ma kontrolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogodę mam dziś nawet fajną :) na niebie widać skrawki błękitu spod chmur ,ciepło dosyć jest (na pewno powyżej 5 a nie chce mi się teraz sprawdzać ) ptaszki się rozśpiewały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka znaczy walkę z wirusem za sobą macie?Uffff....cieszę się:D A małemu spróbuj dać kawałek banana,odżywczy,dzieci go lubią i dobry na sensacje żołądkowe-same plusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo...trzeba dać głośno,bo inaczej to licznik z czasem leci a nic się nie słyszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na charcim forum pojawiły się nowe foty z akcji.....i znowu jest iśkowo ;) dziś foty robione prywatnie przez Kasię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemachanym 🖐️ :) właśnie słucham muzę z pierwszego linka :classic_cool: nie mogę za głośno bo mi charczy a do kabla i amplitunera za daleko :P a jakiego leeeeeniaaaaa mam znaczy się nie że nic nie robiłam ;) robiłam :) tylko nie bardzo to co potrzeba :P:D prasowanie czeka , obiad w polu :P ale kij tam - świat się nie zawali a tym bardziej nie zatrzyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos malo nastukane-ale to dobrze bo nie musze duzo czytac hihi Izunia poprosze o nowe zdjecia Iski:) Pogoda dzis belgijska:P czyli szaro buro i pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity to sluchamy tego samego hihi Bylam dzis wreszcie na zakupach i nakupowalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam sie chwalic bede hihi 2 pary jeansow na konto tych co ostatnio mi sie rozwalily i kupilam katane z esprit-kolor ciemna sliwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a ja sobie zaplanowałam że się jutro po centrum poszwędam a muszę zostać w domu :o 😭 nawet wizytę u dentysty odwołałam (znaczy się zostawiłam im wiadomość - powinni oddzwonić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka od kiedy Ty taka powazna muzyke sluchasz? moze i wczesniej sluchalas ale ja niewiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooo to super zakupy ! w katance zdjęcie poproszę! lubię ten kolor :) tylko coś mało rzeczy mam w takim właśnie kolorze hahahah trzeba nadrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja kiedys wogole tego koloru nie nosilam a teraz jakos zaczelam w fioletach sie kochac hihi kiedys to krolowal wiecznie niebieski-ale cos juz mi sie troche znudzil:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieski jakoś mi nigdy nie podchodził za mocno miałam jeden sweterek ale tylko dlatego że miał odcień taki lekko przybrudzony (czy jakoś tak )i był sportowy pasował do dżinsów w pastelowych niebieskich wyglądam za blado a ciemne kojarzą mi się ze szkolnym granatem teraz jedyne co mam to kilka par granatowych skarpet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×