Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Wszystkim:) Hugolina miłego wypadu!!! Eternity jakie babcie???? toż tu same młode dzioułchy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka🌻 Euforka a ja to punkty na taki rowerek to już dawno mam....ino mam inny dylemat - gdzie ja takie cuś będę trzymać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ niemachanym ;) Pestka 🌼 heh z tym miejscem pod sprzęt to masakra - inaczej u nas już dawno stałby jakiś zestaw ;) hyhy jak będziemy dom kupować to już wiem że jeden pokój więcej musi być - na sprzęt treningowy ! o! i jeden jeszcze na moje graty (maszyna , biurko pod papiery kartkowe ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity przecież nie będę sobie np w salonie takiego torąbajła trzymać :O ja ostatnio znajomych rozbawiłam,bo powiedziałam,że jak będę mieć dom to muszę sobie sprawić psia łazienkę - żeby sobie własnej nie brudzić przy częstych kąpielach Izzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wlasnie rower treningowy stoi w łazience ale przenosze go se do cwiczen przed telewizor najczesciej w łazience tak wogole to ma za gorącu i nimam okna nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff ja wrocilam z wojazy :p,latalam po soldach jeszcze zakupalam dla malej 4 bluzki i jeansy rybaczki ;-) a moj tygrys dzis w domu zabolieł :p grypa zoladkowa wczoraj latal po kiblu dzis juz w miare dobrze ale nie dal rady isc do roboty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuj ciastek 🌻 dla niego zeby wyzdrowial ja cie u nas 7 stponi i taka chlapa ze szok....sniegu wczesniej nawalilo a teraz topnieje :O ach pestka nie mają jakich tematow zakladac a z drugiej strony te laski nają sieczke w glowach....ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nalazilam sie nogi mnie bola,trzeba by bylo troche w chacie sprzatnac..................... widzialam fajna torebke, jak to pestka mowi sraczkowata,moze jeszcze zdaze ja wyrwc zanim soldy sie skoncza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poogladalam te fotki :D:D kurwa wstydu niektore nie maja,mowie o tych 15-latkach,gdzie rodzice sa kuzwa zeby nie sprawdzac jakie panna foty wstawie,w jakim towarzystwie sie obraca ,swiat na psy schodzi jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek 🌼 lecznicze dla małża Pestka na brzuch 🌼 Ciastkowa szaleje z zakupami ;) kurna a ja ostatnio miałam męża i dzieci pod ręką i nawet nie przeleciałam sklepów z napisami \"sale\" :o ale bluzeczkę jedną sobie łyknęłam w sobotę ;) czarna , z dzianiny z wystającymi koszulowymi białymi mankietami i kołnierzykiem aaaaaa i kiecke sobie kupiłam w sobotę ! na ebay\'u :D zapomniałam o niej :P z koleżanką buszowałyśmy bo ona szukała kurtałki to i ja sobie zakup zrobiłam ;) Izunia psia łazienka to niegłupi pomysł - psica duża , często kąpana ,mogłaby mieć swoją :) rany :o te dzieci z linka :o co najgorsze to się standard robi w tym wieku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity pochwalilas sie swoja robota laskom???:p eee ,nie szaleje za bardzo,ale jakbym mogla baaaaaaaaardziej poszalec toooooooo uuuuuuuuu:D:D,mam na ebayu upatrzona kurtke skorzana jutro koniec ale nie wiem jak sie to skonczy,stary juz na mnie krzywo zerka bo mamy inne rzeczy nagromadzone do zaplaty,ale raz na jakis czas trzeba sie odstresowac zakupami nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a listonosz jeszcze nie pukał ? w sumie jakby dostarczył to byś dała znać - oki ,nie było pytania :P:D ebay\'a to mi powinni zablokować :D chociaż ostatnio przystopowałam ,ta kiecka to tak przez przypadek ;):D ale za to ile mam w obserwowanych akcesoriów do kartek ! :D takom fajnom wycinarkę znalazłam do wzorków - w tv sprzedawali za 17funia a na ebay można za 4,99 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktora powiedziala ze brzydactwo wyszlo 😠 zara na pojedynek wyzwe na gole klaty buhahahahahaha :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jeszcze nic nie dostalam, w piatek mam wolne wiec moglby w piatek przyniesc, jak jutro bedzie to sama bede musiala lesc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wszystkie tak powiedziały :P hehe to nie chcem Ciem \"martwić\" ale licząc normalny czas doręczenia to wypadłoby na jutro ;) kurna , im szybciej tym lepiej to sobie reszty paznokci nie poobgryzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe durnowata no, a czemu masz obgryzac toc juz widzialam na @ :D:D pestka powodzenia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna u mnie jakis znowu pech czy po prostu zbieg okolicznosci? tym razem dla mojego W zrypalo sie auto:wspomaganie jebło,juz wczesniej czasami nie dzialalo ze jak czasami jezdzilam to az rece bolaly przy skrecaniu,a teraz juz czalkowicie jutro bedzie robil a ja w takim razie pewnie na dwie zmiany do roboty ech mam nadzieje ze zrobią w 1 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo dzis mam ustny :) hihihi eternity kto powiedzial aaa?? ze brzydkie?, i w ogole co???? bo ja nie wiem hahhahahhaha mi tez powinni ebaya zablokowac buehehe .. dostalam ostanio 2 super tuniki hihih koszulowe ..; pikne :P i jak ulal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam do ebaya zw sprawie tej baby co mi nei przyslala rzczy ..; no kuwa odpisali mi ze rozumieja ze jestem rozczarowana .. no kurwa tylko tyle???? dupkiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemachanym Martoszka uwierz,że do mojej łazienki to by nawet rowerek,nie mówiąc o rowerze; treningowy by się nie zmieścił chyba żeby go na środku postawić i się przeciskać za każdym razem :P co było w linku - nie wiem,bo temat już nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×