Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Ciastek szalejesz na soldach :) i jeszcze jedno-nie wierz we wszystko co Eternity pisze,bo byś musiała w zimie w trampkach chodzić ;) a Eternity to kokietka po prostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka nic nie wiesz bo ja zakazalam Ci wysylac hehehehehehe,a eternity slucha sie cioci i Ci nie poslala :p ja nie dostalam butow z ebaya w listopadzie, tez pisalam i nic, nawet nie moge negatywa wstawic bo juz 30 dni minelo a wczesniej nie wtsawialam bo czekalam myslac ze jeszcze dojda no Pewnej nocy żona mówi do męża: - Teraz to ja będę chodziła do barów z kolegami, piła piwo, non-stop, balowała, a ty zaczniesz gotować obiady, prać, prasować i zajmować się całym domem! A jak nie to nie chcę cię więcej widzieć na oczy! .......I nie widziała go jeden dzień, drugi, trzeci dzień... a po czwartym opuchlizna z twarzy zeszła... Późnym wieczorem policjant zatrzymuje rowerzystkę-blondynkę. - Jeśli nie świeci sie pani lampka przy rowerze - poucza - powinna pani zejść i poprowadzić rower. - Już próbowałam. Wtedy też nie świeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęła się elementarna nauka Jasia.Ojciec posłał go do szkoły publicznej. Po miesiącu nauczycielka wzywa ojcaJasia i mówi mu, że Jasiu jest diabłem wcielonym wszyscy się go boją,dziewczynki nie mogą spać po nocach po jego wybrykach i w związku z tym usuwaJasia ze szkoły. Ojciec więc zapisał Jasia do szkołyprywatnej. Po miesiącu nauczycielka wzywa ojca i historia się powtarza - opowieść o znerwicowanych kolegach i koleżankach , o połamanych meblach w szkoleitp. Ojciec wymyślił żeby Jasia zapisać do szkoły Jezuitów (że Bóg to ostatniadeska ratunku dla Jasia). Jak wymyślił tak i zrobił. Po miesiącu wzywająJezuici ojca Jasia na wywiadówkę. Ojciec przygotowany na najgorsze...przychodzi i słyszy, że dawno takiego porządnego ucznia jak Jasiu nie mieli.Pomaga kolegom, zawsze jest przygotowany, uczy się pilnie itp. Ojciec w szoku, że syn takiej przemianydoznał , postanowił Jasia zapytać co ją spowodowało !? Jaś na to: - Ojciec, bo tam jest tak: wchodzisz doszkoły a tam na korytarzu człowiek na krzyżu, idziesz na stołówkę - wisiczłowiek na krzyżu, u dyrektora człowiek na krzyżu. Ojciec ...!!! Tam się zludźmi nie pierdolą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwyyy jjjednnnneee ale wyobrazcie sobie ze ta kieca ( bo to kieca byla) byla wystawiana 4 razy i za kazdym razem albo zapomnialam o aukcji albo przegapilam .. albo mnei nie bylo w domu .. no i kuwa za tym 5 razem wygralam .. nik nie podbijal heh .. i chuj no .... ja wystawilam negatywa i to jeszcze jakiego hahhahahaha ... wiecej nic nie sprzeda cipa hihihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEJ pamiętnik: "Sobota wieczorem, wydał mi się trochę dziwny. Umówiliśmy się na drinka w barze. Ponieważ całe popołudnie z koleżankami byłam na zakupach, myślałam, że może to moja wina...dotarłam trochę z opóźnieniem ; ale on nic nie powiedział. Żadnego komentarza. Rozmowa była jakaś spięta, więc ja proponowałam pójść w inne miejsce, bardziej spokojne, intymne. W drodze do ładnej restauracji on dalej był dziwny. Był jakby nieobecny. Próbowałam go rozbawić, i zaczęłam się zastanawiać czy to moja wina czy nie! Pytałam czy coś nie tak zrobiłam, on powiedział że nie mam z tym nic wspólnego, ale jego odpowiedź nie była przekonująca. Później w drodze do domu objęłam go i powiedziałam że go bardzo kocham ale on dał mi tylko zimny pocałunek bez żadnego słowa. Nie wiem jak tłumaczyć jego zachowanie, nic nie powiedział... nie powiedział że mnie kocha... bardzo się tym martwię! W końcu byliśmy w domu; w tamtej chwili byłam pewna że on chciał mnie zostawić; próbowałam z nim rozmawiać, ale on włączył telewizor i oglądał coś zanurzony w myślach, chcąc jakby powiedzieć że wszystko się skończyło. W końcu poddałam się i poszłam spać. Ale dziesięć minut później, niespodziewanie on też przyszedł do łóżka, i o dziwo oddał moje pieszczoty, i kochaliśmy się, mimo że cały czas był jakiś zimny, jakby daleko ode mnie. Próbowałam rozmawiać znowu o naszej sytuacji, o jego zachowaniu, ale on już spał. Zaczęłam płakać, i płakałam całą noc aż zasnęłam. Jestem pewna że on myśli o innej, moje życie jest takie trudne." JEGO pamiętnik "Widzew przegrał... ale przynajmniej był sex !"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze jesli 4x ta osoba wystawia kiece to za kazdym razem kase bierze a nie wysyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa nie wiem no .. ze nikt nie zobaczyl?? ja ja widzialam za kazdym razem... hmmmmm a cholera ja wie... nie no ale nie byla kupionaa nieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek 🌼 ja tak szybko bo obiada pilnuję zaraz doczytam dokładniej heheh a żeby było ciekawiej to Ciastek Ty też o czymś nie wiesz :P wiedziałam że się zaraz laski oburzą że nieprawdę mówię :D ale to tylko tym razem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka trzymam mocno ! Ciastek dowiesz się w swoim czasie :P a paznokcie obgryzać będę bo zawsze to inaczej jak w ręce na żywo zobaczysz no i mam nadzieję że nic po drodze nie poodpada (wydaje mi się że zapakowałam porządnie i bezpiecznie) Martoszka uuuu niedobzie z autem ,trzymam kciuki żeby się uwinęli szybko co za mendy na tym ebay\'u 😠 myśmy się powkurzali ostatnio bo na maile z pytaniami ciężko było odpowiedzieć - na jedno pytanie dotyczące przedmiotu aukcji dostaliśmy odpowiedź po jej zakończeniu ,a ważne było dowiedzieć się zanim się zabiduje dowcipy :classic_cool: :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mialam pisac ze zadna laska nie pisze :p a tu surprise ;-) nic nie poodpada, nie boj zaby ;-) a sluchaj sa wogole do kupienia takie mniejsze koperty z tymi foliami babelkowymi hehehe, wiesz z tymi poduszkami z powietrzem????Ja nigdy tego nie kupowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie nasz Mindy sie podziewa? Czyzby nas olala :p, ale raczej zapracowana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak poodpada to podoklejasz ;) są różne wielkości tych kopert , ewentualnie można kupić rolkę folii osobno i zwykłe koperty - u nas na poczcie i w sklepach z artykułami biurowymi noooooo Mindy wcięło kajsi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koperty bąbelkowe są w różnych wielkościach,najmniejsze chyba są trochę większe od takiej typowej na list

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....idziesz na stołówkę - wisiczłowiek na krzyżu, u dyrektora człowiek na krzyżu. Ojciec ...!!! Tam się zludźmi nie pie**olą !!! to było najlepsze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D aaa właśnie jeszcze przy okazji kopert - \"tamte\" to rozmiar C5 (będzie łatwiej dokupić odpowiedni rozmiar) zmarzluch dziś ze mnie :o wszystkim dookoła ciepło a mi jak nie w ręce to w nogi zimno ,na zmianę i deszcz się rozpadał 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jakiś napój rozgrzewajacy zapodaj,z % lub bez ;) i pod kołderkę ! pocieszę cię - u mnie dzis cały dzień siąpi deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie mala jakas podejrzana, glowa ja po szkole bolala, ciutkie leb cieply ,dalam jej ibuprofen, mam nadzieje ze nie bedzie powtorki z rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis mialam kiepski dzien niby sie wyspalam ale wlaczylam radio z rana i wszedzie gdzie tylko mozna to bylo slychac dzien babci.. i mi sie przykro zrobilo :( i przypomnialo jak rok temu bylam na dzien babci u babci.. w szpitalu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zaraz podniej byl pogrzeb a pozniej to juz sie nawet ubrac do roboty nie moglam bo wszystko na mnie zle lezalo :(😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jakos blado wygladalam i spac mi sie zachcialo i deszcz padal i wyjatkowo mi ludzie na nerwy dzialali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaaaooo ..jezdem .. no ja juz po .. bylam jeszcze na kawie ... a tak poza tym to malo z krzesla nie spadlam ... po oczywiscie wzglednych pytaniach .. padlo pytanie kiedy sie urodzilam bueheh a to nie powinno byc zadane bo nie tego dotyczyl ten semestr .. hihii a potem mnie wbilo ..; pyta sie mnie dlaczego chodze do szkoly ?? ... no to ja mu mowie ze musze nie??? a on gapi sie i gada tak / -dla meza?? jo mowie nie.. a on / -dla mnie??? buehehehhe kopara mi opadla ... i mowie nie dla siebie hahahaha ... zatkalo mnie , spytalam czy wsio, kris jebnal usmiech i wyszlam w pizdu ... normalnie mnie wkurwil .. patafian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah dobrepestka...dobre moze to mialo byc podchwytkiwe pytanie hihi a moze czuje miete :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×