Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

jaka ja jestem dzis zmeczona!!! masakra Siedzielismy na spotkaniu ponad 2h, wszystko piknie ladnie, firma z polecenia i to nie jednej osoby, termin odpowiada wiec jest gicior :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko duzo kasy :( aaaaaaaa Izunia a mozesz dac mi jakis namiar na firme co ma takie wanny do takiej zabudowy jak rozmawialysmy rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pomysle ile rzeczy jest do zrobienia, przemyslenia itd to mi glowa peka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanny nie dawaly mi spokoju ;) znalazlam takie - zwykla wanna ale nie ma tych nozek czyli ma glebokosc na 48cm teraz moge isc spac :) dobranoc jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no akurat tego filmu nie ma co porownywac z Terminatorem bo to akurat dramat, ale mniejsza z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej u mnie +1 ale slonca nima :O corka wyslana na zimowiska i mowi ze jest super:gry zabawy,nagrody a na koniec pojadą do innego miasta do Fikolandu a najsmieszniejsze ze to wszystko za darmo nawet jakby sie placilo to bym ją gdzies poslala ale ona wszedzie tam gdzie jej przyjaciolka np.wczoraj byli policjanci ze śledczej pokazywali jak sie sciaga z szyby odciski...przyniosla swoj na karteczce pozwolili jej wlaczyc syrene w radiowozie hihi...ale atrakcja nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka pewnie,że atrakcje :) Czyli twoja córa chodzi na coś co się kiedyś półkolonie nazywało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa przypomnialo mi sie ze wspominala [bo są podzieleni na takie grupy nie?] ze w tamtym roku pod koniec tych kolonii byly nagrody np dla grupy co zdobyla najwiecej punktow to byly nawet telefony komorkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ciotki :) rany! ja chcę wiosnę !! 😭 zimno nie jest ale jakiś taki marazm mnie ogarnia :o zrobiłam sobie nawet osłonkę na doniczkę w fiołki - tak wiosennie żeby było - ale też nie działa albo zacznę się faszerować jakimiś witaminami specjalnymi co mnie z deka rozruszają ,no masakra normalnie a jeszcze jestem kilka dni przed @ więc nastroje niespecjalne ach ,pomarudziłam trochę (tak lajtowo bo nie chcę bardziej a znalazłoby się jeszcze wiele do ponarzekania) idę poczytać co nowego od wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka to bagata szkoła (bo to szkoła?) to organizuje :) Eternity ja na dworze od 2 dni czuję wiosnę,choć zimno.... Nawet się zastanawiałam wczoraj co by taki długi spacer z psem zrobić,jaki zawsze od wiosny do jesieni robimy,ale jak sobie pomyślałam,że tam błoto pewnie jest to mi się odechciało :P a dziś rano w prognozie zapowiedzieli powrót zimy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Martoszka super, ze u Was organizuja takie polkolonie ;) W wiekszych miastach chyba ciezej jest o cos takiego Eternity to przybij piatke 🖐️ tez chce wiosny i tez mi sie nic nie chce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis ze spajem do weta jedziemy i dzis moze zabiore sie nareszcie za moje swieczniki.. jakos jak mam pierwsza zmiane czyli koncze o 15:30 to mi czasu brakuje i sie nie wyrabiam z niczym po pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytałam :) Euforka dużo kasy,nie dużo -pomyśl o efekcie końcowym ;):) jak wcześniej wspominałam ,nie znam się na wannach ani ich osadzaniu (noooo coś tam wiem bo widziałam jak się to robi ;) ale rzeczoznawcą fachowym nie jestem) ale tak sobie pomyślałam o tej wpuszczanej że przecież jak buduje się dom od podstaw to można chyba jakoś to już zaplanować ,podłogę może jakoś specjalnie wylać czy cuś właśnie pod tą wpuszczoną wannę ? może niekoniecznie musi się cała zmieścić w tej podłodze ale na przykład do połowy a wystającą połowę zabudowuje się ładnie żeby się komponowała z podłogą (te stopnie jakieś czy cuś ) taka moja luźna myśl :) Martoszka super że córa ma co robić w ferie i że jej się podoba ! :) i organizatorzy widać się postarali żeby dzieci miały atrakcje Pestka a jak gra aktor którego nie lubisz z takim którego lubisz oglądać to co ? rzut monetą ? ;):D haha żartuję ofkors biedny Pitt , zaś na tapecie ale co tam :P bo mi się właśnie przypomniał \"Joe Black\" widziałaś ? Pitta też specjalnie nie lubię ale za to uwielbiam A.Hopkinsa :) i film mi się podobał :) a przy okazji filmu - wczoraj obejrzany \"how to loose friends and alienate people\" komedyjka taka nawet niczego sobie - z Simonem Pegg (chyba Simon mu jest :P grał w \'shaun of the death\'- też komedia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia no u mnie niby też jakiś zapach wiosny czuć ale to jeszcze nie to - jakoś mnie nie pobudza za bardzo Euforka trzymam kciuki za Spajka - i za dobre wieści ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oglądałyście film \"Księżna\" ? też bardzo fajny.......i do tego jedna córka księżnej dostaje na imię tak samo jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity dzieki :) no ja wlasnie myslalam, ze wpuscic ja z 18cm a 30cm to beda w sumie 2 schodki :) moze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi to dlatego Ci się Izunia film podobał ? ;):D chiba go nie widziałam Euforka nie ma za co :) tak mi przyszło nagle do głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×