Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a juz wiem .. mam przepis na supe cytrynowa hihi gotujemy normalnie wsio jak rosol ,wrzucamy co nam sie podona .. potem zabielamy smietana , zageszczamy troche maka czy tam czym zeby to sie zrobila taka zupa krem .. i na koniec wyciskamy cala cytryne .. i wsio .. smaczna jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko u nas cieplo choc pochmurno do dupy z taką pogodą...gdzie slonce dobrze ze nic przynajmniej nie pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siora dostala lalke na 2 doby taką jak dziecko...lze szkoly trza sie nią opiekowac,przewijac,karmic bo placze nawet w nocy plakala hihi wszystko rejestruje wbudowany w nią komputer i za to dostaje sie punkty i oceny nawet trzeba patrzec jak sie podnosi...uwazac na główke hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Pestka👄 cytrynowa mówisz? może być ciekawa......ja najbardziej to kalafiorowej nie lubię,breja bez smaku i koloru.....zresztą ja w ogóle za zupami nie przepadam,wole warzywa w naturalnej formie np sałatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 stronkowe Pestka zupa cytrynowa? pierwsze slysze :) i co ? serio smaczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka hahahahaha....dobre z tą lalką,chyba po to aby pokazać na czym macierzyństwo polega;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam fote tej lalki ...zaraz wam posle aaa to chlopiec i ma siusiaka...nazwala do Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chyba wsie zupy lubie :) wczoraj na lekcji gadalismy o jedzeniu i ten przepis dostalam .... takie wydziwiadla niektorzy robia heheh .. warzywa tez lubie .. ale u mnie musi byc mieso .. samymi warzywami to moj sie nie najje .. jak czlowiek pracuje to za godzine po takiej zupie czy warzywku juz glodny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo niech dziewczyny po 15-16 lat zobaczą co znaczy nosic pol nocy dziecko jak pplacze wczoraj z mamą popszly do sklepu i musiala wziąść tą lale z nosidelkiem ze sobą w sklepie sie rozplakal i musiala go przewijac a jakas starsza baba krzyczy ze gdzuiez w takie zimno tak lekko dziecko ubierac haha bo tylko w lekkim ubranku i przykryte hahahaq plama noo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ona musi całkiem nieźle symulować dziecko,skoro siora opier dostała.....i słychac jak oddycha niejedna dziewczynka by taką chciała do zabawy!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa dostalam dzis zaproszenia 2 jedno do gminy po karte z chipem :D a drugie zeby zapisac Dawidka do szkoly na nastepny rok .. boszzz jak to leciiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa do zabawy .. jak po nocy beczy ahhaha to watpie czy by chciala hihh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam o nocnym beczeniu....chodziło mi o tą symulację,że widać jak oddycha itp jak to Dawida do szkoły? on ciut nie za mały? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok poszly fotki,zauwazcie ze nawet fałdki ma hihi a pempek to wasnie czytnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no za rok .. tu dzieci zaczynaja szkole od 2,5 roku .. jak nie maja pampersa oczywiscie no .. pewnie rok wczesniej treba zapisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chybga u pestki od 2,5 roku do szkoly taki oddzial przedszkolny jakby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam lalkę :) faktycznie i pępek i fałdki przy nózkach i brzuszku.....tak z daleka z buzi też do dziecka bardzo podobna a to nosidełko to od razu w komplecie z lalką było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham jeszcze raz🖐️ Izunia🌻 Pestka napisz potem czy dobra zupa wyszla-moze tez sprobuje:D Ja zupy tez lubie ale i moj chlop musi miec mieso zeby sie najesc hihi Martoszka hihi dobre z ta lalka:Dide zobaczyc na poczte a ja dzis rosol gotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi się wydaje,że to coś w rodzaju przedszkola raczej,u nas też 3-latki do przedszkola zaczynają chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina i dzięki👄 rosół to ja przedwczoraj miałam,trzeba było powiedzieć to bym ci przesłała,najedliby się i nie musiałabyś gotować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy normalny chłop musi mięso zjeść,aby się najeść.....wszystko inne to dodatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka super-sama bym sie taka pobawila;) hihi ale nie koniecznie w nocy jakby plakala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa od 2,5 jakby male przedszkole puterki .. potem jest kluterki i potem dopiero szkola.. czyli 1 klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×