Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Dobra ja spadam bo znowu pojde spac w godznie duchow :) dobranoc 🖐️👄 aaaaaaaaaa jutro juz chyba sie pochwale pierwszymi swiecznikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka dobranoc🖐️ i czekam na jutrzejsze fotki Twoich wypocin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie przymulilo wiec ide sie wypluchac bom sie dzis okropnie spocila i spaaaac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to nie wiem jeszcze bo nie wiem jak takie kupno-sprzedaz wyglada czy to przez salon czy bez salonu powiem zeby mi za free zrobili w koncu jesli ja kupie to auto to gosciu u nich kupi inne wiec cos za coc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to bedzie wygladac jak trzeba bedzie to zaplace za przeglad zeby miec pewnosc szukamy juz tego auta pare m-cy i jakos nic konkretnego nie ma wiekszosc sprawdzana i bita :( dobra zmykam papapap dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka to Tobie tez slodkich snow:) Euforka no zagadj tak by na swoje wyjsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem ahahaha cos mialo byc ale tylko sie 2 literki napisaly .. bueeheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) żyję , nie zasypało nas , dzieci idą do szkoły :D ja myślę że to \'pj\' to miało być \'oj\' literki obok siebie na klawiaturze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhaaah eternity pewnie tak .. a nawet napewno ... ja slabo mysle z rana hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej 🖐️ u nas cieplo i pochmurno zakwasow nie mam...ciekawo jak jutro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bylam w galerii w niedziele to w moodo zrobilam zakupy,mozna wygrac wycieczke do Paryza dla dwojga...wlasnie wypelnilam formularz zgloszeniowy ...trza podac nr.paragonu corka pyta czy jak tata nie bedzie mogl czy ona moze z mną jechac hihi ja mowie ze jeszcze nie wygralam aaa wlasnie znalazlam tunike ktorą kupilam z tymi kamieniami z cyrkonii,ale tu wyglada beznadziejnie...na sobie o wiele ladniej http://www.moodo.pl/#/pl/kolekcja_karnawalowa/topy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko🖐️:) Martoszka to trzymam kciuki zebys wygrala ! Tunika ladna-pewnie na Tobie wyglada jeszcze ladniej Mam dzis namaistke wiosny:D juz jest 6 stopni i slonko swieci hihi okna pootwierane a mnie wzielo na wiosenne porzadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dobre choc po Vicktorii malo cos widac tylko brzuszek-bo w sumie to ona strasznie chuda jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) u mnie dziś niskie ciśnienie i jakas mgła za oknem,więc pewnie aby żyć kilka kaw wypiję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka szczerze życzę ci,abyś wygrała tą wycieczkę do Paryża!!! Euforka ja nie chcę cię zniechęcać,ale obejrzyj samochód pożądnie zanim go kupisz!!! To,że serwisowany w salonie firmowym o niczym tak naprawdę nie znaczy,tam też tylko ludzie pracują.U nas dwa ostatnie przeglądy wyglądały tak,że na drugi dzień trzeba było do poprawki jechać,min. panowie żle dokręcili kolumnę McPersona (nie wiem czy poprawnie napisałam) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez troche slonca poprosze dopiero sie wykaraskalam z prania/prasowanai powyjazdowego a tu juz ksiegowa krzyczy ze chce dokumenty a kiedy odpoczac?????:P raaaaaany zeby mi sie chcialo jak mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×