Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Pudelko Tobie tez wysylammam9 stopni za oknem i prawdziwa wiosne:D och zeby juz tak zostalo hihi ale zapowiadali juz na sobote opady sniegu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniahihi och tym razem chcialabym by sie pomylili z przewidywaniem pogody ! czekam az sie pranie skonczy i pojde wywiesic je na dwor-jest wiatr i szybko mi na tym slonku wyschnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje pranie juz dynda;)ptaszki spiewaja zyc nie umierac hihi ide dzis na kienavond-w szkole sprzedawali kupony-gra cos na styl jak bingo z pieniedzy mialy byc zakupione nowe przybory szkolne,kasa na odnowienie itd a i jest pare nagro do wygrania-w zeszlym roku sie wymigalam ale w tym mama cory najlepszej kolezanki mnie namowila podobno tam same babcie sa hihihi no coz chociaz my dwie bedziemy troszku mlodsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nastepnym razem jak bede miala wkurw-to sobie to jeszcze raz puszcze hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietamy motylka wlasnie zlapalam taki nastroj stary zalozyl moje spodnie!! ide na diete dzwonili od mlodego ze szkoly - od tygodnia nie nosi podrecznika do szkoly! i zmysla dlaczego chyba sie potne:O a to juz nie bedzie dieta potrzebna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis Gabi przychodzi z kolezanka do domu .. wiec bedzie maly poploch .. hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jeszcze raz :) stronkowa ;) motylek jest w sam raz na dziś :D chyba se go nawet w opis gg wsadzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreczam wam ziolo 🌻 i oby humor sie poprawil:) Pestka ja mam czasem 2 kolezanki malej w domu hihi i zawsze mam wrazenie ze chca mi powiekszyc chate:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięks Hugo :) hehehe motyl już w opisie :D :P szaro za oknem , czasem coś jaśniej się zrobi :o ale na plusie jest , chyba z 5 nie wiem którą już kawę piję dziś i nic mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dziś taki nastój,że lepiej do mnie nie podchodzić :O normalnie deprecha i wszystko mnie wkurza uznali mi reklamację w CCC,mam sobie nowe buty wybrać albo zwrot gotówki....aż w szoku lekkim jestem,bo pamiętam jakie szopki z reklamacją u nich Euforka miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i umówiłam się na charci spacer ze znajomymi w niedzielę,będą afgany,saluki,whippet i nawet bernenczyk - choć to nie chart :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj Izunie wyrzuc deprecheeee ... ja jeszcze wzgledn ie .. oby sie nei zepsulooo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe i ja se wsadze ..:D Izunia no to możemy sobie chyba 🖐️ przybić jedno słowo dziś nie tak i będzie wszystko fruwać albo coś mi nie wyjdzie to przez okno najlepiej jak za nic się zabierać nie będę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martwiłam się o młodą jak po szczepionce będzie ale noc przespana , nawet ze szkoły nie dzwonili że się źle czuje to chyba będzie już dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak do tej pory żadnego złego samopoczucia czy gorączki po szczepieniu nie było to juz bedzie dobrze dzielna młoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja cora wrocila z dziura na kolanach:P normalnie rece opadaja hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za deprecha Was lapie? moze z powodu braku ziola;) prosze 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja do szewca jeszcze nie doszlam:P Izunia i jaka opcje wybralas?kasa czy inne buty? moje jedyne czarne kowbojki sie rozwalily:O zrobila sie dziura na gorze -tak jakby mi ktos nozem je przecial ! musze czekac na wiosne wtedy wskocze w czarne szpilki-nie bede teraz znow za butami jezdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina deprecha,bo my z Eternity dziś słońca nie mamy,ale za to niskie ciśnienie :O za ziółka dziękuję - połowę wzięłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napilam sie kawy i spac mi sie zachcialo:P jak ja jestem to Was niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tak myślę że jakby co to przez noc już by wyszło a młoda pewnie ma już dość pytania czy wszystko ok :D Hugolina na sałacie nikt daleko nie zajedzie ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Izunia jest:) Slonko Wam szczerze wyslalam-moze jeszcze dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×