Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Martoszka moze sztruksy mu kup? chyba mocniejsze sa nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka to były pierwsze buty kupowane w CCC,nawet zastanawiałam się czy warto iść do reklamacji....no ale skoro uznali :) wezmę pieniążki i \"przejściówki\" kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pewnie za chwile bedzie ciemno ale fajnie, ze juz coraz dluzej jest jasno :) Iza 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh u mnie jest jasniej godzine dluzej:D Martoszka mala taka roznica ze Twoj chlopczyk i mlodszy a moja ciut starsza i dziewczynka hihi poszla do kolezanki sie bawic-w zeszlym tygoniu ja mialam dyzur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia co do butow-ja znalazlam tutaj jeden sklep i zawsze tam znajde buty dla siebie-wlascicielem jest wloch i je z wloch sprowadza tylko ze ta ich rozmiarowka troche inna jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za kwiatka i sałatę :) aaaa tam......rozmiarówka najmniej ważna! i tak zawsze przymierzasz :) ważne żeby ładne i wygodne były,bo już widziałam rózne dziwadła np niby buty damskie,a wygladały jak od jakiegoś skrzata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe sa gusta i gusciki:P:D ostatnie buty jakie tam kupilam mialy rozmiar 35 heheh gdzie zawsze 36 kupuje -ale zona tego wlocha miala takie same i mi powiedziala ze tez wziela o rozmiar mniejsze Euforka mnie kazde buty obcieraja :O nawet adidasy-wiec nie jestes jedyna hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam :) widzę o butach mowa :) włoskie rozmiary są zawyżone -czy to ciuchy czy buty , dobrze wiedzieć jak się idzie przymierzać bo nieciekawie jest jak bierzesz z wieszaka swój rozmiar i zonk ! hahaha a buty są czasem szkaradne , ciekawe kto je kupuje i skrzacie jak skrzacie - niektóre wyglądają jak z clowna ściągnięte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia [sałata jędrna i chrupiąca] -na koleżankach nie będę oszczędzać ;) Euforka uszy do góry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skrzacie buty to widzialam kiedys na zdjeciu nawet gdyby mi zaplacili to bym ich w zyciu nie zalozyla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słońce mi w oczy świeci ale zimno jest i ślisko nadal po jednej stronie ulicy (po tej co słońce nie świeci) zmarzłam w ręce bo młoda sobie pożyczyła z rana moje jedyne rękawiczki (bez pytania @ jedna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity dziękuję za pyszną sałatkę👄 Euforka daj znać jak jutro zakupisz autko!! będę kciuki trzymaqć aby wszystko ok było,sprzawdzcie wszystko dokładnie!!-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity niektorzy wygladaja jak clauwn nawet bez takich butow:D:P ale tandetna bizuteria ze skrzatami na nogach bardziej to podkresla:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia ja slyszalam ze jak poliki to ktos mysli o Tobie a jak uszy to ktos obgaduje ! wlasnie mnie uszy pieka heheheh a tfuuu na tego co sobie jezyk strzepi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda to prawda Hugo :D Euforka ja też oczywiście trzmam kciuki żeby z autem dobrze poszło ! i zaraz foty poprosimy obok nowej bryczki jak będzie oki ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina,bo to wszystko zależy co kto biżuterią nazywa!! dla mnie biżuteria to złoto,srebro,kamienie szlachetne lub chociaż półszlachetne......a dla innych pierścionek z czymś plastikowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plastikowe pierdoły to nawet moje dzieci ostatnio wrzuciły do kubła bo to dla dzieciaków jest :D mam tonę makultury do czytania ze szkoły jeszcze tydzień i laba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na \'walę w tynki\' ? cholera dziś po śmieci nie dojechali - podejrzewam że wczorajszy dzień im wypadł z grafika i przyjadą jutro a kubły stoją na wierzchu :o ahhaha sąsiadka mnie zaczepiła bo się mijałyśmy jak szłam po młodą i pyta się jak mi się śnieg podoba :D szczęka jej opadła jak jej powiedziałam jak wygląda zima w Pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Eternity bo u nich to nowosc hihi a my juz przyzwyczajone do widoku sniegu:D ja tam walentynek nie obchodze:P walentynki powiiny byc caly rok-smiesza mnie ludzie ktorzy np caly rok sie kloca a w walentynki strasznie milosc wyznaja:P Nie musze miec walentynek by pojsc ze swoim na kolacje albo dostac cos od niego ! aa dzis do sklepu przywiezli juz jajka w czekoladzie hihi najgorsze ze je uwielbiam-i jak tu dbac o linie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no co sie tak rozpisaly?? dla mnie buty bylejakiej firmy aby wygodne .. scapa raz kupilam i chuj 2 razy mialam na nogach , a traz nosze gowno za 50 euro i sa super wygodne , mieciutkie i cala zime w nich przelaze :) a o bizuterii sie nie wypowiem bo od dzis juz nic nie zaloze .. nic co jest nie srbrne i zlote .. pierdole znow sie uczulac i sie drapac .. salata dla potrzebujacych :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś spotkałam sasiada z......malutkim pudelkiem,3 m-ce dopiero ma :) ci państwo mieli wcześniej już pudlicę,pamiętam że spotkałam tego sąsiada latem na spacerze z psem i jakiś taki smutny był,porozmawiałam z nim i okazało się,że ich Kora ma raka i to z przerzutami :O jesienią już nie żyła a teraz mają drugiego pudelka,tez czarnego,Zuzia ją nazwali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bałwany dostały wyrok śmierci :P - naprawiały jednego bo mu głowa spadła i się chyba wkurzyły i zburzyły resztę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×