Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja najczęściej z paryżanki albo bagietki robię,więc mi po kilka wychodzi z jednej patelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek taki sosik to ja robię też do sałatek itp - tylko daję łyżkę śmietany i łyżkę majonezu pyyyyychaaaaa ! hehehe zaraz sobie grzanki zorganizuję bo mi jęzor lata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) ja sobie giczki wyciągam na pufkę ;) zmieniłam ulubione miejsce do wysiadywania z lapkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje gotowe bulki ahahah wygodna jestem :P to sa dlugie bagietki i one sa ponacinne w paski i w srodku maja wlasnie takie maselko z czosnkiem lub przyprawami jakie chcesz :) 20 min w piekarniku i ju :) pycha .. nawet Didi sie zajada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka takie u nas też są :D z serem i ziołami też (też lubię ) tylko one czasami niedokładnie posmarowane i za mało to wolę sobie własne zrobić;) nawalę sobie wtedy duuuużoooo :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka takie też czasem kupuję...nawet nie muszę do piekarnika wkładać,bo czasem uda mi się kupic gorace :) ale one sa mniej czosnkowe niż te,które ja robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech serio idę coś wszamać :D dzieci sobie same już porobiły kanapki ale nie będę ich wykorzystywać żeby i mamie zrobiły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie takie coś jak nesvita? to są płatki owsiane od razu z mlekiem i do tego smakowe,wystaczy taką saszetkę wodą gorącą zaleć i poczekać 3 minuty,najlepsze są z jabłkiem i cynamonem,mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leeee gadasz .. nie znam hihiihh ja se teraz kupilam te platki niby odchudzajace ahahha specjal K czy jakos tak hihi ... calkiem dobrze sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nestle to robi....jak nie lubię żadnych płatków na mleku tak to mi smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ci wpadnie w oko to weź na spróbowanie,to jest w takich małych saszetkach - jedna porcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno jak Polak głodny to zły a ja zjadłam co nieco a i tak się wkurwiłam 😡 pinda jedna w dupe kopana mnie wkurwiła 😡 nie trawię takich ludzi co to u innych zobaczą ździebełko w oku a u siebie belki nie dojrzy 😠 dupe potrafi obrobić o coś a nie widzi że sama nie lepsza kurwa mać a tak to ę ą zasrana jedna bladź nooooooo 😡😡😡😡😡😡😡😡😡 sorry ,musiałam .......ale i tak w miarę cenzuralnie jak na mój nastrój obecny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi wqrw nie przejdzie to może być gorzej z tym textem się kafe zawiesi od takiej łaciny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah not o sie zawiesi .. ja tam przeboleje mamy jeszcze skypa nie?? i konferencje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
who cares .. ?? !! powiedz ... kto by sie gownem przejmowal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×