Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

no nikt , szkoda wątroby dlatego dobrze z siebie wyrzucić trochę ;) i pisz po polsku - przecież na polskim forum jesteś !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee zawsze jeszcze mozna zbierac znaczki hihi ..; Cisatek mi wyslala zaproszenie a na koperccie smerfy hahaahah ... zas dawaj odklejac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy okazji duchów - wczoraj w tv fajny film leciał już go wcześniej widziałam \"13 ghosts\"- całkiem całkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz moje kuwa i KURWA!!!!!!!!! tez nie wygladaja na polskie hihihi ... no ale who cares .. ?? !! hahhahahhahahahahhahh moge i po chinsku zaraz, kolo dupy mi to lata ... sa mniej intelYgentni , co mysla ze znaja polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mosz sałata za fuXa 🌼 niebieska trochę ale co tam :P hehehe ja jakieś znaczki z Hong Kongu odklejałam ostatnio bo zajefajne i posiałam :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś gość dostaje w spadku albo kupuje dom , wygląda na nowoczesny , szklane ściany z napisami i duchy widać jak się takie brylce specjalne założy z tym aktorem co detektywa Monk\'a grał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można też się nauczyć wyszywać ;) jak to czas zabija i nie zostaje go za dużo na pierdoły żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a slyszalas o tej lasce?? co chciala ukrasc wozek i wyjela dzieciaka z wozka? i rzucila go na chodnik?? roztrzaskala mu glowe .. strasne...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ dawno, dawno, dawno mnie tu nie bylo. za szybko piszecie a ja nie mam czasu czytac i sie zniechecam :-P postanowilam ze zajrze i sie zamelduje, pomacham 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ i podrzuce troche ziola 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo bedziemy pisac kuvwa zeby nam dziwwne koslawe kaczni nie wychodzily hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo będziemy pisać jak do tej pory bo żadnej z nas to nie przeszkadzało a jak komuś w oczy kole to niech nie patrzy i nie czyta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz ...jak ktos sie nudzi ... i ma smutne zycie to coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka-4 ------>>> nie wiem jak dlugo mnie tu nie bylo ze Cie nie znam, ale wydaje mie sie ze wystarczajaco dlugo. wciagnal mnie ten topik o duchach - sama w zyciu bym takiej glupoty nie zrobila zeby sie bawic z duchami, chociaz jestem blondynka. wystarczy ze pare razy slyszalam za soba kroki zmarlego sasiada jak wracalam ze szkoly wieczorem (czasy liceum i studium), mieszkalam w domu z duchem (na Sheppards Bush zreszta) i sluchalam opowiadan kumpla-macho-co-to-nie-ja o jego doswiadczeniach z duchami. brrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam tylko gdzie indziej .. teraz jestesmy tu :) bo wentylek nie wytrzymal hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh sie same jakos naliczyly .. przez takieo dziamgolenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w duchy to się kiedyś wygłupialiśmy - jakieś nitki przywiązane do firanek i innych rzeczy żeby parę osób postraszyć ;):D ale tak na serio też bym się nie bawiła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×