Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ :) Ciastek ❤️ dla małej , bidulka :( zimno u mnie -pokazuje że jest +3 ale po rękach i nosie pizga conajmniej na -5 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, dzieki, siedzi i lupie bajki na polskiej tv,coce machnela i dwie buly na sucho :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity i masz sałatę na przywitanie Ciastek uffffff :) czyli to jakaś niestrawność tylko,a nie wirus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze,bo wczoraj tyle sie nazarla ze az starch, jeszcze z mojego talerza obiad zjadla heehhe,byla m.in fasola czerwona taka mieszanka warzyw kielbasa w kawalkach i ryz,wiec moze cos zalegalo jakas skorka bo wlasnie widoczna byla fasola jak ....:p teraz tancuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stary moj byl u lekarza .. i kuwa dostal caly tydzien wolnego hahahha ale mu fajnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszeeeee rozwalisz jej bebzuna ahhahahahah ... diata kuwa ieta a nie coce jej dajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coooooooo, to ty nie wiesz ze jesli to wirus to nawet lekarz kaze pic coce rozgazowana?????????? toc nie daje jej calego litra wypic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek dla cory🌻lecznicze-jak tancuje to chyba juz jej lepiej Moze ma wrazliwy zoladek poprostu ! ja z moja tez musze uwazac by wieczorem nie jadla ciezkich rzeczy albo pila kakao-bo wtedy zawsze bedzie wymiotowac U mnie wczoraj bylo zimno i brzydko-nie mialam pogody na rower Jestem zdania ze lepiej miec na NK zaufane osoby niz miec by miec:P Ciastek masz jeszcze nas hihi a my jak dodamy komenta to przynajmniej wiesz ze szczerze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na necku szperam pierdoly :p,znalazlam posciel w ksiezniczki dla malej za 10e i dla nas koldre za 8 taka duzaaaaaaaaaa plus poszewki ,tak sie zastanawiam czy nie zakupic :p,musze do R dryndnac bo inaczej leb mi utnie ;-) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dryndaj!!! kup tą,która ci sie podoba i potem powiesz,że to prezent na walentynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam Wam salate wreczyc za stronki Ciastek kup za taka cone to niema co sie zastanawiac ! Tak jak Izunia pisze heheh bedzie prezent na walentynki-a potem w nocy ja wyprobujecie;):Da dla Twojej ksizeniczki trzeba kupic posciel z ksiezniczkami:)moja tez ma heheh rozowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane, ide troche chate oporzadzic to potem pogadamy. dupa boli ale da sie wytrzymac, kielbachy wczoraj wcielo w 5 minut (ja nie). Ciastek 👄 dla Zuzki . kuwa cos chcialam napisac a zapomnialam, moze se przypomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy niech malz pupke pomasuje hihi a ja niedlugo zaczynam z aerobikiem :D jade w srode z kumpela zeby sobie spodnie kupila dresowe i zaczynamy:D ide luknac na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,ja juz jestem mialam przymusowy odwyk ale wiem ze tu sie dzialo....oj sie dzialo ide poczytac ile sie da bo dopiero wrocilam z roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrezygnowalam z koldry i duzych poszewek bo cena ta 8e to jest za wymiar kuzwa na pojedyncza koldre a takie to ja wlasnie mam, jak wbilam rozmiar 240-220cm to kuzwa cena 35e :p ,plus poszewka wiec.........ale za ta cene to ja pakupala wlasnie 4kpl poscieli ;-),dla malej z ksiezniczkami i 3 pojedyncze dla nas, zreszta przyda sie wymiana bo te co mam deko juz sprane a i jak goscie przyjada to bedzie swieza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do coli to zaden mi w zyciu nie kazal ... to tak jakby kazali palic niepalacym zeby zapalnie pluc wygonic ..; jak dla mnie to pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dla mnie juz dwoch lekarzy o tym mowila, zreszta chyba nawet Martoszka mowila jak jej dzieci chore byly :p i sie nie kloc ze starszym w dupe dam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie kloce ahhahahah .. no mi nikt tak nie mowi .. u mnie sie coli nie pije(albo pilo) a u Martoszki jo wiec to tez roznica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez kiedys lekarz mowil o coli-ale odgazowanej ! kazdy ma jakies swoje sposoby-nie klocic mi sie tutaj !;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektorym cola to pomaga nawet na bool glowy i na migrene (znam taka) bueheheheh cuda juz wymyslala .. ejj no ale pij pij na zdrowie hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×