Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

no i Mindy wykrakala .. lje deszcz a wiar taki ze normalnie stol na tarasie mi sie przewrocil ... ajaajajajajaj dobrze ze stary je to bedzie wozil i odwozil Gabi hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity masz kawiata🌻 Pudełko trza było małża budzic w tej kieliźnie koronkowej,na pewno by \"ożył\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki 😘 za kwiaty i sałaty :) wychodzi że z chorego chopa też pożytek jakiś jest ;) mój się przyda na jutro na jazdę do dentysty :D nie będę musiała autobusem się tłuc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o pogodę to mam niebieściutkie niebo bez chmurki i słońce świeci ! rano było trochę szaro ale ładnie się zrobiło - wreszcie i ja mam trochę wiosennie za oknem (a wczoraj śnieg wieczorem sypał tylko śladu po nim nie było ) i podzielę się słoneczkiem - nie jestem świnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko to dzisiaj wieczorem koronki....będzie gut ;):D a ja mam krcze jakieś chmury smętne i baaaardzo nieśmiałe słoneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie co prawda slonca niet ale za to nie wieje i nie pada i jest 0stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze moja cora chce sciac wlosy,ma juz dosc rozcesywania i meczenia sie co rano juz i balsamy i odzywki jej storuje a i tak kołtuny sie robią i placze rano chce tak do ucha...ma rowną grzywe z uchem to moze i bedzie jakos po ludzku wygladac ide poszukam jakis fot skonsultuje sie z nią niech wybierze i zapisze dzis do fryca moze przy okazji sama podetne grzywe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham jeszcze raz🖐️ wreczam salaty ludzie ale wieje u mnie:Ojeszcze do tego pada:P Pudelko przebij🖐️mnie tez deprecha przez ta pogode dopada:O Bylam zobaczyc w jakich godzinach jest aerobic-od piatku zaczynam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corka to w szkole miala liczyc po polsku hihi i dzieciaki jezyk lamaly by powiedziec 9 czy 10 Aby sobie polepszyc humor to kupilam sobie spodniczke z esprit-teraz czekam tylko by sie pogoda polepszyla ludzie zaraz mi dom zwieje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boziu tylko mi tu nie nadmuchajcie takiej pogody ja dzis mam aerobik ale wczoraj dostalam @ wiec bedzie ciezko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po słońcu :o coś się zachmurzyło od nowa 😭 Martoszka jak się męczy z włosami to niech zetnie na ładną fryzurkę:) to już kobietka ;) nowa fryzura =lepszy humor ;) Pudełko nooooo a ja myślałam że Ciebie już szkolić nie trzeba - do śpiącego faceta tak bez koronek ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina u mnie nie ma huraganu na szczęście...ale słońce też uciekło :O Martoszka jak chce nową fryzurkę- niech ścina,włosy to nie ręka że nie odrosną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo łączę się z Tobą w bólu ;):D nie muszę na razie nic robić to nie szukam na siłę ;) stary zasnął na sofie to mam wymówkę żeby siedzieć cicho :P taka dobra żonka jestem że nie będę przeszkadzać choremu mężusiowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity ja bym polozyla sie kolo niego na Twoim miejscu hihi dopiero bym kochana zona byla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam chwilkę dla siebie...co miałam zrobić- zrobione na siłę szukać nie będę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak slysze deszcz za oknem i jezdzace samochody to oczy same mi sie zamykaja hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze isc tylko do piekarnii po chleb-ale jak popatrze na pogode to mi sie odechciewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejsca mało :P a poza tym sprzeda mi jakieś bakcyle :D pewnie i tak się rozchoruję - zawsze tak mam ,wszyscy pokasłują, nosami pociągają ale nie tragicznie za to jak mnie dopadnie to za wszystkich troje porządnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może filma zarzucę ? wczoraj "księżną" obejrzałam :)i się rozkręciłam z kostiumowymi i mam na dziś "the other boleyn girl" i tak był w planie tylko T wrócił a on nie lubi takich filmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wiem :) potem sobie jeszcze kilka notek historycznych na ich temat poczytałam :) się doszkoliłam :classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×