Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Hugolina masz sałatę do obiadu;) można zacząć świętować w sobotę i zakończyć w niedzielę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia😘dzieki hihi wiesz ja walentynki to swietuje caly rok:D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo - jędrna ,chrupiąca , smaczna i zdrowa ;) no w sumie jakaś prawda w tym jest - w niedzielę będzie widać efekty ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byle pamiątka na całe życie nie została po takich walentynkach!!!!;) chyba że któraś chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahah Eternity to bylo jakies 15 lat temu jak ostatnia kartke kupilam na walentynki hihihi To dobre dla dzieci-a ja juz za stara na to jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni mam kartki ani nc . ale widzialam ze moj ahahhaa grzebal na kartkach flesch hahhaahah ... historia go zdradzila buheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuwa znow sie objadlam no .... za malo salaty dajecie .. bo jakos ja zre co innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaa jasne Hugo :P przyznaj się :D Pestka masz zapas cobyś nie gadała że ciotka eternity skąpa i sałatą nie podzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja może pomidora,ogórka i fetę dorzucę do tej sałat,sos zrób sobie sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przyznaje sie ze kupilysmy z córką dla mojego W walentynkowe rafaello :P corka mowi kup mamo bo ja takie lubie,napewno tato poczestuje hihi wiec wychodzi na to ze ja mam walenynke hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam - czekoladki to i mnie się zdarzyło(tak dla jaj)w zeszłym roku chyba bo akurat przy kasie stały w takich ładnych pudełeczkach , takie malusie a i tak wiedziałam że zjemy z laskami ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka hihi to wyczekuj w sobote hehehe a tu salata dla Ciebie Eternity no jak na spowiedzi gadam heheh prawde pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autentyk czyli Wspomnienia Taternika: \"Podczas jednego z obozów wspinaczkowych w Tatry pojechaliśmy w rejon Morskiego Oka. Dotarliśmy pod scianę. Nasz instruktor (jako, że byliśmy przygotowani na wyprawę pod każdym względem) zaproponował, żebyśmy sobie strzelili po jednym - \"żeby nam się ściana trochę położyła - będzie się lepiej wchodzić\". Towarzystwo nie namyślało się długo i zaczęli \"kłaść ściany\" dosyć intensywnie, z czasem flaszki zaczęły topnieć jedna po drugiej i skończyło się na kompletnym uboju. Gdy grupa ocknęła się równo ze świtem zauważyli, że brakuje wśród nich prowodyra libacji - instruktora...\" I tutaj następuje wersja GOPR-owców: \"Zapieprzamy gazikiem, wyjeżdżamy zza zakrętu a tu jakiś facet na środku drogi idzie na czworaka, wbija haki w asfalt i asekuruje się liną...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×