Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

osz moj ograniczony umysl!! przez moment sie zastanawialam co za moje zdjecia oglada eternity:P:P:P:P moi przyjaciele dali dziecku na imie ziemowit chlopiec ma 6 lat a juz pyta czemu go tak unieszczesliwili:P a przy okazji chlopiec sliczny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naszej znajomej syn nazywa sie Nemo hahahahahahah .. nic nie powiem hihih eternity co tam wyszukalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi wiedzialam ze przebije :P :D u mnie reklamuja pietek 13-go hahaha ale kuwa maja wyczucie ahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez hihih .. moze mnie nic gorszego nie dopadnie , ni jak wykle :P a gdie je Martoska?? euforka i MINDY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka i 😘 😘 😘 za życzenia i kartkę 😘 a co ? mam poskanować kilka fotek ? ;):D moje trzecie (tfu tfu tfu :P ) nie wiem jak miałoby na imię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jutro premiera w kinie nowego "piątka" :D obym nie zapomniała tylko kuponów wysłać jutro i zdrapki kupić ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Pudełko nie tylko Twój widać umysł ograniczony :P a ja się zastanawiam czemu pomyślałaś że oglądam Twoje zdjęcia :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyhyhy wiedziałam że będziecie chciały :D wybiorę takie żebyście później spać nie mogły po nocach jak je obejrzycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mojej rodzince na szczęście normalne imiona ;) ale za to koleżanka siostry dała swojemu synkowi na imię Ariel w tamtym okresie kojarzyło się tylko i wyłącznie z proszkiem do prania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ja Ci dam horrory ! tak źle to chyba nie jest ;):D powybieram i jak się uporam to podeślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem :) bylam na zebraniu w szkole potem [polecialam na aerobik z ciężarkami uuuuj bylo ciezko,pierwszy raz lecial mi pot po skroni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imiona niektorzy to takie wymyslają ze szok nooo nasza kol.to z tym Nemo to jebnela naprawde hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha przeca zartuje nie ;) :P ooo Martoszka hihih dala ci wycisk coooo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka dobrze że po skroni ;) niektórzy to mówią że po dupie się leje ;) Izunia z tą Majką to pytanie odnośnie imienia ? nie wiem ,ja za młoda byłam żeby wnikać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dziecka wyrośnie dorosły facet,będzie np jakims dyrektorem i na wizytówkach będzie miał Nemo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nooooo z Nemo to pojechali a dorosły facet to mi się kojarzy tylko jeden taki : Kapitan Nemo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbyłam w podstawówce to był chyba taki zespół Kapitan Nemo,bo przyjechali do szkoły fanek szukać...jakies pierdoły w stylu przypinki firmowe rozdawali....pamiętam,że jakoś mało przystojny był hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie z rybką nemo kojarzy jak go nazwala to akurat wtedy szla premiera filmu hihi aaa nooo po dupie tez sie lalo,nie powiem ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapitana Nemo to mój starszy braciak słuchał to pamiętam ;) hahah z rybką też się kojarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona jak ona ale ze jej maz i ojciec sie na to zgodzil buehehehehe ..; niepowazne noooo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×