Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Martoszka bylo trza faketa pokazac tym co pipczelii .. wlaczyc awaryjne i sie toczyc hahahaahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo biale?no fajnie mysle ze dobre bedą ty mas zoko ale te auto zaskakiwalo czasami i mialam nadzieje ze zaskoczy i sie dotocze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo juz dawno sałaty nie żarłam ....wiec dawać dawać ide ogarne chate bo nawet łóżka jeszcze nie poslane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opóźniona jestem bo mi przeszkadzają telefonami :D tamten miałam dopisać jeszcze hahah Martoszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka heheh ja tez mialam plakaty wywieszone hehe a sluchalam wtedy New kids on the block:P:D hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytałam w końcu ! :D Hugo Turka przez łeb następnym razem haha jak będzie się wychylał :D Ciastek patafiany też lać ! no a przynajmniej dzwonek odłączać i pomyśleć w miarę możliwości o zmianie miejsca zamieszkania ;) Martoszka taksówką może jedź lepiej do tej koleżanki albo co a ciule co titają na ulicy to tylko na faka ;) hmmmmm co to ja jeszcze chciałam ? Euforka trzymam kciuki żeby coś sensownego wyszło z autem dziś 13 nie jest dla mnie pechowa , nawet piątkowa to ja Wam zaraz poczaruje , jakieś voo doo odstawię i pecha pogonimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te wszystkie plakaty poleciały niedługo po 18stce - nowa tapeta , nowe meble to już miałam wtedy tylko nad biurkiem jakieś małe fotki i pod szybą na jednym stoliku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy okazji DM przypomniało mi się - już kiedyś znalazłam tę stronkę i miałam Wam wkleić i nie wiem czemu jeszcze nie wkleiłam całkiem fajna jest http://www.miastomuzyki.pl/ no i właśnie jest tam 'radio DM' - tylko ich muzyka leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a DM to i ja uwielbialam swego czasu chodzilam tylko na czarno ubrana i mialam czarny plaszcz oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a ja mialam czarne buty z blachami:D hahaha pamietam jak koleznki mlodsze bawily sie w wybory miss na podworku:D byly za blokiem a ja tam siedzialam na balkonie Jedna mowi moim ulubionym zespolem jest depeche mode-z roznica taka ze powiedziala to tak jak sie pisze a nie tak jak sie czyta:D ale lalam z niej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlaczylam sobie to radio i przypomnialo mi sie ze jeszcze roxette tez sluchalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz slucham Right Said Fred Don\'t Talk Just Kiss heheheh stare czasy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie moge wlaczyc .. kryczy mi o wtyczkje .. zainstalowalam ja i dalej krzyczy bladz ..;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity wszystkiego NAJ w dniu urodzin!! Niech Ci się marzenia spełniają i fałszyfi przyjaciele nie zdarzają ;) 🌻❤️🌻❤️🌻🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×