Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

czy tego pecha mogliscie pogonic na wschod nie na zachod???? przeszlo na mnie poklocilam sie z mkm potem telefon ze szkoly : wezwanie na dywanik, mlody klamie, nie odrabia lekcji i tak swietnie lawiruje ze gdybym sie nie umowila z wychowawczynia na telefony nie wiezdialabym o tym 😭 i w zwiazku z powyzszym poklocilam sie jeszcze mocniej z mkm bo mamy inne metody wychowawcze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka w Polsce nawet jak masz samochód na gwarancji to i tak wszystkie przeglądy są robione na koszt właściciela,nasz ostatni kosztował 1800 zł,bo trzeba było min wymienić klocki hamulcowe. Jest zasada,że jak kupujesz samochód to pierwszą rzeczą,którą robisz jest właśnie wymiana paska klinowego,bo nie wiesz w jakim jest stanie i ile jeszcze bez zerwania \"przetrzymie\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko🌻 i odganiam pecha aaaaaa kyszzzzzzzz Izunia🖐️:) Pestka mi dziala i slucham starej muzy hihi fajno wspomnienia wracaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm...o czym tam jeszcze pisałyście...... Martoszka nie przejmuj się tym,że trąbili....następnym razem piorun z oczu i środkowy palec!!! oczywiście nie życzę następnego razu!!!!!!! Ciastek wy to macie przerąbane....chyba faktycznie będziecie musieli dzwonek odłączać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe propo trabienia to mi sie cos przypomnialo hihi kiedys jechalam ze swoim i wymusil pierwszenstwo-bo sie gosciu zdecydowac nie mogl:O no i ten trabi na niego a moj mu ladnie pomachal:D i mowi pewnie jakis moj znajomy jak na mnie trabi;) hihi Wiec Martoszka nastepnym razem pomachaj z usmiechem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się odniosę do wpisu Mod K Pragnę zauważyć,że my nigdy pierwsze nie zaczynałyśmy \"wojny\" Ale każda akcja wywołuje reakcję ;) My nie musimy się ukrywać,dlatego piszemy nadal pod tymi samymi nickami i na tym samym topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się mi pokazało że błąd jakiś :o Izunia 😘 i wszystkim razem i z osobna za kartki ,karteluszki i życzonka bo już się pogubiłam trochę komu dziękowałam a komu nie hehehe 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 Pudełko lub 🌼 uuuuuuu niedobrze że sobie młody pogrywa :( a z małżem się pogodzicie - jutro walentynki ;) Pestka mi za pierwszym razem też wołało o pluginy i musiałam zrestartować kompa albo wyczyściłam cache - nie pamiętam co pomogło Hugo Twój facet mnie rozwalił teraz tym pomachaniem :D ale dobry pomysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na tego pecha to ja już czaruję i czaruję ,zaraz sobie pójdzie ;) moje dziecko za to dowciapne :D "odkryła" po włączeniu kompa że dziś piątek 13 i chodzi i jęczy że 'bad luck' a potem wpada do salonu i z dzikim okrzykiem otwiera parasolkę :D choroba się jej rzuciła z gardła na głowę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha...a ja myślałam,że ma odganiać pecha coś nie jestem zbyt dobra w przesądach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie jestem ekspertem ;) a jakbym miała wierzyć w niektóre rzeczy toooooo conajmniej z gipsu bym nie wychodziła od jakiegoś czasu :D czasami usłyszę od innych i zostaje w głowie (czasami jakieś gówno się pamięta a zapomni się o czymś ważniejszym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////////////////////////////
mam 2,5 letnia suczkę wychodzi na 3-4 spacery dziennie ma mniej więcej stałe pory,popołudniowy długi rano nikt u mnie nie ma czasu,aby 40 min z psem chodzić,jest nauczona, że idzie do piekarni i z powrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekalam na pomarancze i sie doczekalam :) Obserwuje Cie juz od Szopena , ale juz dosc a macic sobie mozesz na swoim topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia asz racje z tym paskiem bo my jak kupywalismy samochod to moj tez wymienil odrazu,pytam go a co niedobry a on ze tak sie robi :) hugo ok nastepnym razem bede machac hihi moj wlasnie przywiozl pompke i wymienia....zobaczymy co z tego wyniknie a jak to nie o ...to dopiero bedzie pech kupil czesc,wymienil i....klęska :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie szlag moze trafic no .. z tym wszystkim no .. zeby az tak sie nudzic??? dawac nam go na tacyyyyyy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się,że większą karą byłoby ujawnienie czarnego nicka pomarańczy,a dopiero potem ban ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze wejsc na nicki zablokowane a nie tu aluzjami rzucac. Pisalam , ze na wasz temat wchodza takze inni ale wy dalej swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia dobrze gada - dać jej wódki ;) Martoszka trzymam kciuki za samochód !!! będzie good ! myśl pozytywnie bo tym mysleniem o pechu sama go ściągasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×