Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

nareszcie :D :P a was dalej nima .. a ta poza tym mam slonko .. iii zielono miiiiii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka hehe bedziesz obcykana z czasow po takiej ilosci testow hihi Ja slonko tez mialam-ale juz sie schowalo Martoszka porozmawiaj moze potem z malym w domu na spokojnie-moze wyjasni czemu bil dzieci Co do mandatow to ja dostalam jeden i to zaraz pare dni po odebraniu prawka hihi ,odpukac od tej pory niemam nic na koncie-a prawko juz mam dobre pare lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja Gabi dostala dzis wielkie serce zrobione z tych koralikow co sie prasuje od swego ukochanego hihhiih i w sercu inicjaly byly jej i jego haahha ... a cieszyla sie jak nei wiem .. i mowi : chyba musi mnie mocno kochac skoro dal mi swoje serce buehehehhehhhehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka heheh miej sie na bacznosci ! Corka zaczyna serca lamac hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka trzymam kciuki za test :) ja też nie mam żadnych punktów hahaha ;) tylko że tutaj jest dozwolone mniej - nie pamiętam dokładnie ale wiem że wystarczy że 3 razy przekroczysz prędkość i cię złapie kamera to już dupa , komplet punktów trzeba by się doszkolić w tym temacie Martoszka a może jest tak że to inne dzieci go zaczepiały a on się bronił i wtedy dzieci leciały pierwsze na skargę żeby on nie poszedł pierwszy ? sąsiadki córa taka była - zaczepiała a jak jej kto oddał to wtedy ona leciała i ofiarę z siebie robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolniej już chyba pisać nie mogę :P nie widziałam Waszych kolejnych wpisów dzięki Hugo 😘 jadę na naproxenie i maści i już dużo lepiej od soboty Pestka uuuuuu a zięć przyszły fajny ? ;) u nas coś dzieciaki nie wymieniały się walentynkami - w zeszłym roku miały chyba skrzynkę w szkole na kartki a w tym cisza , u starszej disco im robią (opóźnione w terminie bo wizytacje mieli w zeszłym tygodniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity🖐️:) W belgii niema pkt karnych hihi nawet jak zabiora prawko np za jazde po pijaku to jest latwo odzyskac-ale potem i slono zaplacic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity żeby nie bolało!!🌻[sałata🌻 Pestka zabawiłaś się w polowanie na stronkę? też masz sałatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo punktów...to ja mam na kocie 4 punkty i to zdobyte w miejscu,w którym w życiu nie byłam :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie,że ostatnio dużo jest ogłoszeń w parasie w stylu - sprzedam punkty ci co mają mało na koncie sprzedają \"nadmiar wolnych\" tym co maja już dużo i cena za 1 punkt karny to od 100 do 300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia no nie zartuj a jak ...haha mozna tak? dostalam dzis zdjecia z przedszkola malego z choinmi...zeskanuje i wam posle jak dzieci byly poprzebierane hhihi aaa dzis byla druga pani bo chodza na zmiane i pytam czy dzis moj maly byl grzeczny bo slyszalam od tamtej ze bil dzieci a ta pani powiedziala ze po feriach wszystkie dzieci byly rozbrykane i wariowaly tylko ze on częściej bil i najgorzej ze mamy przychodzily sie skarżyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oficjalnie nie mozna ale jak zdjęcie z fotoradaru jest niewyraźne to właściel ma obowiązek wskazać kto prowadził pojazd gdy zdjęcie zostało zrobione a ponieważ większość jest niewyrażna to......umawiamy się z takim co chce sprzedać swoje punkty,płacimy mu,on podpisuje oświadczenie,że był kierowcą i twoje punkty karne ida na konto tego drugiego obie strony zadowolone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tez ostatnio o tym slyszalam ponoc na allegro mozna sprzedac swoje pkt jeszcze 30min i do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w radiu mowili ze fotoradary przestają dzialac,znaczy wariują przy temp.ponizej -5st. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no martoszka jakby twoj przyszedl z placzem ze ktos go bije w przedszkolu tez bys poszla na skarge ... nono sie ropzbrykal ehhehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa jego!!!!!! wpierdolilo mi wszystkie nry GG plissssss dawajcie mi je od nowa. albo GG se w kilki polecialo, albo moja mala spierdolila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 😘 dzięki :) Martoszka odpisałam na @ :) nie łapię za bardzo z tymi punktami ale Polak potrafi ;) a przy okazji \"po pijaku\" - w Pl nie ma już limitu dopuszczalnego wydychanych promili ? jest 0,0 ? tutaj dopuszczalne jest chyba 0,3 ale jak dla mnie to najlepiej nie wsiadać za kierownicę nawet po łyczku piwa Mindy jak miałam nowe gg (podobno już jest pełna wersja ? ja miałam beta) to mi też wcięło kontakty , odpaliłam stare i były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do promili to można mieć o,25 Mindy odzyskałaś kontakty czy mam \"się\" wysyłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to juz nawet pkt mozna srzedac:D:P Martoszka dzieki za zdjecia😘 Eternity jest juz nowa wersja gg Mindy dam Ci cynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem : test ok poszlo jakos :) w srode nastepny ahhahahahaha dzizysss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pies z filmu jest :classic_cool: :D Pestka kujonie , a jak miał pójść jak nie dobrze ? ;) na następnym też będzie dobrze :) wiecie co ? przestaje mnie boleć :) puszcza powoli kafeteryjne zioło i sałata pomogły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×