Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Ale sie znow objadlam:Pzachcialo mi sie scampii i bylismy w restauracji-a tam porcje ogromne sa Od jutra wracam do diety bo w takim tempie to sie w nic nie bede miescic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu dziś ostatnia sobota karnawału!!! mam ser pleśniowy i wino!! znajdzie się i śledzik;) z krewetkami z surimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za sałatę :) na jutro będzie ;) jak karnawał się zaczyna to kiedy święta wielkanocne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jo kolo 13 kwietnia jest wielkanoc. Pestka ja ci zabije! mam same siniaki!!!!!!!!!!!!!!!!!! noz ubije jak ...piane!. ale w koncu sie wygadalam, wysmecilam, usmialam, najadlam, super :) i w koncu moglam pokazac swoje nowe ja, lzejsze o cale 7 kg:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktora idzie z nami (Pestka i ja) w ktoras sobote potancowac? bez przydupnikow oczywiscie :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no noooo Mindy zgubila swoje ( niby) kilosy buehehhhhe laska nebeska .. ta idziem potancowac do ... do jak to bylo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie siniaki jakie ..; wez bo zaraz mnie do sadu podadza ze cie pobilam czy co bueheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas swieta tak samo jak w pl wypadaja ! Pestka,Mindy ja z Wami chetnie pojde potupac:D ale przyjedzcie w moje rejony hihi bo do Was mam daleko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jakies fotki probilyscie-wiec poprosze jedno by zobaczyc Mindy 7 kg lzejsza:) ide potupac na disco🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Mindy zajefajnie tyle zrzucic! gratuluje silnej woli :D dobraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanoc 😴 pol dnia spalam to ciekawe co teraz bede robic :P heh przed chwila sie obudzilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaa hehe zrobilam mufiny czasnkowo serowe :classic_cool: pyszne wyszly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my obejrzelismy dwie pierwsze czesci " Underworld" i powiem Wam ze nawet nawet, pierwsza czesc (z 2003) gdzies juz widzialam bo mi sie aktoreczka i I polowa filmu kojarzyla, druga czesc jest lepsza niz pierwsza,szybsza akcja i wogole,teraz czas na trzecia z tego roku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobity a gdzie nasza eternity, moze ja bolesci zmogly na amen......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ eternity pewnie pograzyla sie w pracy ... eternity WRACAAAJJJJJJJJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no i kuzwa deszcz pada :( no nie, fot zadnych nie bylo, bo to bylo \"spotkanie robocze\" hahaha. ETERNITY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moze ona juz kartki na wielkanoc produkuje hahaha. pokaz sie chociaz ze zyjesz no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo odezwala sie ta,co czesto sie udziela :p a to Wy macie jakies spotkania robocze...a nie wiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity ostatnio na blogu napisala, ze zrobila sobie prezent i pewnie teraz bawi sie tym prezentem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek chcesz w leb! pewnie ze sie udzielam!, jak moge no! a ja dopiero smsowalam do Pestkow jak bylam w drodze hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eheheeh Ciastek cos taka wyniosla .. pakuj dupaka i przyjezdzaaaajjjjj :P na spotkanie robocze , bueeeheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×