Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

śpiąco 💤 Martoszka słyszałam właśnie o tym, znajoma mówiła że gdzieś przeczytała najlepiej nie klikać na linki od jakichś przypadkowych osób, nawet jeśli mówi że może to nasze zdjęcie (jak nie rozsyłamy po necie setkom osób to niby skąd je ma ? ) na gg swego czasu chyba też coś podobnego krążyło Izunia - no albo mama jest bardziej dziecinna od córek albo nie wiem co :D nie zabierają i nie wołają żeby im dać chociaż stemple jak stemple - gorzej z tuszami bo są wolniej schnące i jak znam moje \"paproły\" to wszystko byłoby umazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ciastek :classic_cool: ze sie podobaja :) Pudelko 🌻 Martoszka to wirus, tez o tym czytalam Pudelko ojojojojoj wspolczuje, musialo bolec🌻 a ja dzis bylam u chirurga guz/opuchlizna schodzi :) i koloru fioletowego nie widac w piatek ide na sciagniecie tych plastrow szwowych :) musze sie przemeczyc do piatku oczywiscie do roboty ide..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka🌻ja dziwnych linkow nie otwieram Pudelko dla malza🌻 by mniej bolalo Caly dzien padalo u mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ salaciary!, do tych w Pl: teraz sie kuzzzzzzzwa przyznac ktora wygrala w totka szostke co???????????????????? gadac mi tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znam zycie to zadnej pipy nie ma! tylko ta farciara z rozwalonym baniakiem jest usprawiedliwiona ;) EUFORIA👄 na lepetynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahah Pestka zajebiste to bylo :D najbardziej mi sie podobalo parkowanie i tankowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka sobie wybierz co wolisz ;) brrrrrr na słowo szwy mi wszystkie włosy stają dęba dobrze że się goi :) Mindy wygrała pewnie ta co się nie odezwała ;) linki pootwieram jutro bo już nie będę teraz \"brzęczeć\" \"yes men\" - oglądać ! :D poleciał dziś na tapetę u nas i dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj laptop "spadl" z wysokosci metr dwadziescia:O na szczescie dziala spadl - czyli zaplatalam sie w syfie w gabinecie meza i razem z kablem od drukarki wyszlam z pokoju, do kabla byl podlaczony laptop:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeesoo jak mi sie nic nie chceee . obiadu chyba dzis nie robie .. bo tez mi sie nie chce hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leee tam poradzi se .. ja kucharka nie jestem ..; nie bede sterczec przy garach jak nie mam ochoty .. bo i pewnie cos przypale hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Babeczki :) Pestka z takim podejściem to na pewno coś przypalisz:P żartuję - ja lubię stać przy garach jak mnie coś najdzie raz na jakiś czas żeby poszamać tak \"inaczej\" a jak mnie nie najdzie to robię to co najszybciej bo nogi bolą :P ja też byłam bezprzewodowa i jak fajnie z tym było - a teraz siedzę uwiązana na kablu przy biurku :o jedyny plus to prawidłowa pozycja siedząca ;) wiosna u mnie ! może dziś taka bardziej wilgotna i bezsłoneczna ale zawsze :) nie padało mocno tylko pokropywało połaziłam po centrum sobie (byłam u dentysty więc po drodze ;) ) ludziska w trampkach i półbutkach już na całego ,nawet krótkie rękawki się trafiły (ale podejrzewam że to u zmotoryzowanych z własnym środkiem transportu) wyprzedaży trochę jeszcze bo zamykają sklepiki - ale nic nie kupiłam , znaczy się nic \"szmatkowego\" bo kasę którą miałam ze sobą wydałam w sklepie z arts and crafts :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×