Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

jeszcze musze ze spajem leciec na dwor ale zeby mi sie tak chcialo jak mi sie nie chce!💤 a on w najlepsze slodko spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera piszę posta od nowa bo mi zżarło 😠 Martoszka kurtka zajebista !! gratuluję zakupu ! hehehe to już i w Belgii jestem sławna :classic_cool: :D dzięki , ale nie cukrujcie za mocno bo się rozbestwię ;) resztki skromności porzucę :P Ciastek cfietki są wyszyte nicią według wzoru/szablonu - z której dziurki zaczynać , w którą po kolei wkłuwać itd jakby się uparł to można samemu wzór wykombinować (a raczej wyliczyć bo nazywa się to też haftem matematycznym) ale komu by się chciało jak tyle pięknych gotowców jest dostępnych Hugo pewnie gdzieś dansuje ;) a w temacie talentów - jedni twierdzą że mam po bracie ,inni że się taka urodziłam ;) a cholera wie jaka prawda jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa dzieki :D dziele sie bylam na blogu, widzialam :) pieknosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięks Euforka :) lecę i ja , zaraz film a potem spaaaaaaaać bo rano jeszcze niezbyt rewelacyjnie mi się wstaje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Chciałam Wam Dziewczyny ślicznie podziękować za życzenia 👄 Miłego dnia życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pudzlko masz tak z rana :D 🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻..🌻 ..@.. 🌻.. Moloko nie za ma co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, menda sie melduje! jeszcze jutro dupke wczesniej podniesc i potem normalnie :) w sobote ide z mala spryciula do cyrku ;) a wczoraj bylysmy na basenie :) i se wzielam jaccuzi coby mnie odprezylo ;) zmykam, nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo prosze Mindy jak sie relaksujesz hihihih mendo ty :P Izunia czekam na rezultatyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mendo:D:D:D:D:D:D moj syn ma dzis imieniny przy okazji kare:P chyba w prezencie ciuchy dostanie zeby prezent byl a kara nie usunieta:D babcie sie wykażą zabawkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mojej cory ciuchy w prezencieto radocha :) ostatnio zaczela sie gowniaraza bardzo modzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dodatek wczoraj niechcący podsluchalam jej rozmowe z kolegą z klasy,zapomniala ze ma glownik wlaczony na zewnątrz gówniarz pytalją czy zostanie jego dziewczyną hehe ta bez zastanowienia odpowiedziala:-no dobra :O ja mowie co ty tak odrazu sie zgadzasz,trzeba bylo powiedziec ze dasz mu odpowiedz jutro a ta mowi eeee jak nie bedzie mi odpowiadal to wezme z nim rozwód hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemachanym 🖐️ no co to za chłop co do fryca wygania ?! ;) Mindy nie za dobrze się relaksujesz ?? Martoszka Twoja 2 lata starsza do mojej to co ja mam powiedzieć ? ostatnio pyta się czy może iść na taką ulicę , zapytana po co odpowiedziała że do boyfrienda po pierwsze za daleko żeby sama łaziła a po drugie od kiedy to ona ma latać do chłopaka ? :P oj mogą być problemy :o tutaj dzieciaki szybciej jakoś \"dorastają\" , rodzice pozwalają na pewne rzeczy trochę za wcześnie , parę razy już usłyszałam że ten program który zabroniłam oglądać oglądają już nawet młodsze od niej dzieci :o so what ?! ja nie pozwalam ! :P Pudełko niezłe rozwiązanie ;) i najlpszego dla syncia 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos wyprobuje ale nie wiem czy mi sie uda ___¶¶¶¶¶¶______¶¶¶¶¶¶ __¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _¶¶¶¶¶ _¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ___¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _____¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _______¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _________¶¶¶¶¶¶¶¶ ___________¶¶¶¶ ____________¶¶ _____________¶ ____________¶

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
☆•*\'¯*•.☆ ...*•-•*☆ ..) ……. .•*☆ DOBRY* ☆ …. .•*☆ WIECZÓR .•*¯¯*•.☆ ☆ ….( ……. .•*,•*¯*×...) ….*•.¸_¸.•* ..*•.¸_¸.•*☆ ☆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×