Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

oki -po obejrzeniu filmików ,zwłaszcza kompilacji samochodowej , uważam że wcale nie najgorszy ze mnie kierowca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih eternity racja racja ... z takim podejsciem .. wiesz ja nie musze gotowac , nikt mi glowy nie urwie za to ani nie pogniewa sie .. ani . nie musze gotowaniem sie przymilac :D wolna wola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz ;) noooooooo jeszcze tego by brakowało żeby nam kto głowy obrywał za brak obiadu ! zaczynam ziewać ,posadziłam tyłek na trochę i już mnie bierze senność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihhi masz zielone mam grasz w zielone -gram .. ;) nie spij nie spij . i ja widze slonko .. odpisali mi kuwa z tych spodni .. ze niestety wyczerpal sie zapas i przeprosiny .. niech spierdalaja nie chce juz nic od nich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dziś nikt na obiad nie zaprosił..... ale też i nikt mi nie każe go robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na rondzie Śródka zepsuł się tramwaj...dosłownie w ciągu kilku minut korek nie z tej ziemi!! tramwaje wszędzie - na rondzie,przed rondem i za rondem....a między nimi przepychaja się samochody....i jeszcze światła do tego wyłączyli!! jak uruchomią zepsuty tramwaj i wszystko zacznie zjeżdżać z ronda to dopiero będzie wolna amerykanka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu .. nich zamknal rondo i puszczaja inna droga . ulalaaa niezleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ nie mam jakos nadchnienia siedziec przy kompie :O na robienie obiadu tez nie mialam ochoty,ale jakis sklecilam przygnebia mnie ten snieg za oknem,chociaz pomalu puszcza bo plusowa w dzien temp. ...pochmurno i jakos tak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ta corki pani od polskiego to chyba w kulki leci wczoraj zadala jedne wypracowanie do jakiejs basni,ktora musialam niestety przeczytac aby jej pomoc dzis zadala dwa ....i do innej znowu basni nie mialam iochoty czytac bo dluga wiec sciagnelam z internetu gotowca....no troszku zmienilam[wstydzi sie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja jak wylazla z chaty o 7.30 to i dopiero skonczylam :p nogi do dupy wlaza i wylaza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jeśli kobieta ma ochoptę na sex to odmawiacie jej? jedna moja była znajoma miała faceta,którego \"głowa bolała\" hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba jeszcze nie znam faceta co by odmawial babce .. no chyba ze jakas paszkliwa morda albo cipa ahhahaha .. bo nie wiem jaki moze byc powod hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zawsze jest taka metoda ze kobieta nie musi prosic faceta , skoro ja zna to sam zauwazy ze ma ochote na sex nie??? .. ja chyba nie mogla bym tak .. skamlec jak o kosc hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam....ech ciezko bylo a co do facetow ktorych glowa boli to znam jednego takiego hihi kolezanka wlasnie zrezygnowala z tabletek bo mowi ze nie warto placic tyle zeby raz w miesiącu sie przydaly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać każda jakieś zajęcie ma ;) ja zrobiłam sobie przerwę na druga kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×