Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

nooo moja wczesniej chetniej sie uczyla bo i mnie bylo a teraz?...dwa jezyki z naszym 3 nie wspomne o historii,informatyce i przyrodzie...nawet z techniki ma pieprzoną teorie do nauczenia bo sprawdziany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powariowali a idzie jej dopiero 11 rok moj maly to ma dobrze zaczyna dopiero dzielic na sylaby .....cieszy sie ze idzie mi tak latwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mi ale mu hihi ooo zniowu czyzby jakies fatum :) ok ja musze narazie spadac....trza rabotac troche nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka z techniki ????? to czego się muszą nauczyć ? chyba że zasad BHP bo nic innego do głowy mi nie przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moja ma prace domowa no i szok bo nie uczyli sie pisanego F i jak ona ma napisac zdanie jak nie wie?? horror placz i lament hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie przez mojego malego cwaniaka do szkoly ciagle wzywaja mi mowi ze ksiazki w szkole, pani ze w domu jak juz ustalilam ze ksiazek w domu ma nie zostwaiac to tlumaczy ze nie odrobil lekcji bo musial sprzatac pokoj!! chyba fote strzele i pokaze Wam ten "posprzatany" pokoj najwyzej sie pozniej spale ze wstydu:O a dzis mi oznajmil ze nie radzi sobie z niemieckim i chce zeby go z niego wypisac:O kazalam mu zeszyt zalozyc to moze sobie w koncu chociaz troche radzic zacznie:( juz nie mam na niego pomyslow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wezta mi podpowiedzta co ja mam wymyslec na kark na komunie?????????? spodnie to na bank, mam czarne materialowe wiec naloze je, ale goraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!! myslalam nad jakims zakietem np szarym i do tego jakas bluzka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez na komunie mialam kiece bo bym sie ugotowala w spodniach komunia byla pod koniec maja a upaly do 30st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciastek a co zle wymyslilas? polatasz zobaczysz zakiety,ktory ci bedzie pasowal lato,wiec moze krotki rekaw ,albo polrekaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też zgłaszam propozycję skoro masz czarne spodnie to może do tego biała koszulowa bluzka i na to czarny gorset materiałem pasujący do spodni albo bluzkę,która wyglada tak jakby z gorsetem była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorset hmmmmm,a widzialyscie gdzies cos takiego? poszperalam troche na allegro ale jakos nie trafilam na nic ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci mogę powiedziec gdzie w Poznaniu możesz kupić albo gorset,albo bluzkę gdzie dół czarny gorsetowy,a góra jak w białej klasycznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek co to dla ciebie do Poznania podskoczyć;P wsiadasz w brykę i już za chwilke jesteś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham że żyję 🖐️ ale kraftuję ;) ubabrałam się już klejem :o Izunia ma dobry pomysł ;) mi się ostatnio podobają takie \"klasyczne\" połączenia czarnych spodni z białą bluzką ale żeby ta bluzka nie była taka zwykła - jakieś koronki ,może żabocik lub coś podobnego , taka inna w każdym bądź razie a nie zwykła koszulowa wiązania pod szyją nadal modne są ? też ładnie wyglądają do białych bluzek np satynowych aaaaaa żakiecik też niezły pomysł - można taki żeby zamiast bluzki jak pisze Pudełko , pod zawsze można założyć jakąś bluzeczkę gładką itp jeśli chłodniej przelecisz się po sklepach (czy po targu jak to było przed weselem ;) ) i zobaczysz ,na pewno wypatrzysz coś suuuuuper !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne....tylko takie falbanki na biuście to raczej dla osób,które sa mniej obdarzone w tym miejscu niż Ciastek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajne polaczenia tych kamizelek, ino bluzka mi jakos nie podpada bo mnie bedzie pogrubiac, a nie mam plasko z przodu hehehehe wiec bedzie wiecej niz jest po tych zabotach sluchajta przyjechala policja i jakas baba i facet,ciekawe do kogo :p,moze do patafiana z 3 pietra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni mom judasza cholercia, a poza tym ja na dole a oni chiba na gore polezli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zastało ci wypatrywanie przez okno....może kogo w kajdankach wyprowadzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluzka faaaaaaaajna ! jak falbany nie będą zbyt obfite to nie powiększy za mocno ;) mogą być mniejsze - u nas chyba ruffles na to mówią, albo riuszki się chyba też nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×