Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

nie patafian raczej nie przeskrobal, szybciej ta co z kryminalu wyszla on ja u siebie zameldowal nawet , a 2 tyg temu darli sie u niego w chacie a powod byl taki ze ta kryminalna baba (wiedzma straszna a fuj) ze swoimi kompanami wciagala kokaine a patafian tego nienawidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooo to jeszcze kawałek człowieka z tego patafiana ;) wiecie co ? fajnie tak dłubać , przycinać , przyklejać, sklejać itd tylko kurwa potem to sprzątanie ! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity masz sałatę masz rację co do patafiana jak ja ostatnio żałowałam,że ty tak daleko ode mnie jesteś...... ale już wyjaśniam....usiłowałam kupić ładna kartke na chrzciny,taka z tych ręcznie robionych.....kawałek tiulu czy kokardki,na tym kołyska bądź świeca i wołali 35 zł,bo w pudełku lub tubie żałowałam,że szybciej nie pomyślałam i nie poprosiłam ciebie o zrobienie kartki....no ale już za póżno kupiłam taką \" nie ręcznie\" robioną i musi starczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jaaa mam Mindy na caly weekend ... chyba trzeba na jakies disco polaciec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka,Mindy bawcie się dobrze!!!!! Orsay to sieciówka więc powinno być w Belgii :) też tam widziała ostatnio takie bluzki,że dół cz\\arny jakby gorset,a góra biała koszula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za zieleninkę :) balujcie laski ino nie przesadzcie ;) miłego weekendu pestkowo-mindowego :) Izunia nooooo cena trochę powala -zwłaszcza jak mówisz że \"cienko\" ozdobione , chyba że papier z tych lepsiejszych baaaaaaardzo drogich ;) następnym razem w ostatniej chwili napiszę Ci \"przepis\" z insturkcją polecisz sama po materiały i krok po kroku będę tłumaczyć co do czego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślubną będę miała znów do zrobienia - znajomi zostali zaproszeni na ślub ,nie idą ale życzenia jak najbardziej należy przekazać muszem się wykazać bo to dla Anglików ;) za to inni znajomi chyba zapomnieli że robię bo też idą niedługo na ślub i to do Polaków i pewnie kupią kartkę z życzeniami po angielsku :P ale jak pamiętacie jak kiedyś pisałam to ci co nosem kręcili z deka na rocznicową którą im zrobiłam :o pfffff !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papier biały...hmmmm ja bym go czerpanym nazwała,no i na środku ta aplikacja...było do wyboru w kolorze białym,niebieskim bądź różowym,jedne z motywem kołyski,drugi ze świecą zapakowane albo w pudełeczko płaskie ciut większe od kartki albo w tubę one robione hurtowo tylko w srtylu takich ręcznie robionych przeceniłaś moje umiejetności ...nawet pod twoim nadzorem nie zrobiłabym sama kartki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jednak trochę bardziej popularniejsze jest handmade i towar łatwiej dostępny i różnorodny (nie trzeba się od razu kosztować na \"firmowy\" bo ładne są i tańsze ;) ) to i ceny wydaje mi się że nie przesadzone (mniej więcej takie same jak te \"fabryczne\" ) i raczej to Ty nie doceniasz swoich umiejętności ! nie mów hop! jak jeszcze nie próbowałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo pestka pewnie ze sie wybierzcie na disco ) jak ja bylam tez wspominalysmy ze mozna poszalec gdzies ale ta menda mindy nie kciala przyjechac....myslala ze ja jakascik hrabianka cycuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hej Ciastek a moze poszukasz sobie jakas kiecke? :) no i dziewczyny pobalowaly :D U mnie tez strasznie drogie ladne kartki Nawet taka zwykla, papier karton, nadrukowana (druk ladny) kosztuje z 13zl, takie recznie robione jeszcze drozsze , tak jak Izunia pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ euforka ja w kiecach nie chodze kurde, zle sie czuje :p Gdy Bóg stworzył Adama i Ewę, rzekłim: - Mam tylko dwa prezenty. Jednym jest sztuka siusiania na stojąco.A wtedy Adam skoczył do przodu i krzyknął: \"Ja!!! Ja!!! Ja!!!! Ja to chcę, proszę, Panie, prooooszę, prooooszę, istotnie ułatwi mi to życie\". Ewa się zgodziła, mówiąc, że takie rzeczy nie miały dla niej znaczenia. Wtedy Bóg dał Adamowi prezent, a ten zaczął krzyczeć z radości. Biegał po Rajskim Ogrodzie i obsikiwał wszystkie drzewa i krzaki, biegał po plaży wysikując rysunki na piasku... Nie przestawał się z tym obnosić. Bóg i Ewa obserwowali oszalałego ze szczęścia mężczyznę, gdy Ewa spytała: - Jak jest drugi prezent\" Bóg odpowiedział: - Mózg, Ewo, mózg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten moj stary to pogiety jak lato z radiem ;-) z 30min temu cos tak jebnelo na ulicy kolo nas ze ten wyszedl zobaczyc (jakby cos z samochodu spadlo) i okazalo sie ze pare metrow od nas (widze z okna) kamion jebnal w 5 samochodow, cale szczescie nie w nasz,stary wylecial i m.in samochod naszego znajomego skasowany deko, R stoi i pilnuje kierowcy zeby nie spieprzyl :D:D ale wlasnie policja przyjechala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek same przeboje tam masz kurde glowa mnie dzis strasznie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa laaskaaa ... no moj M mowi ze jej nie poznal .. jakas dziewczynka haahhahahah... no Menda siedzi az do niedzieli .. zyc mi nie da buehehehe . zarcik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej 🖐️ myslalam ze pospie ale tak sie przyzwyczailam do rannego wstawania ze juz od 6:30 sie przewracalam i za groma nie moglam usnąć ciastek...kawal wymiata...super..opowiem chlopakom jak wpadną do sklepu hehe a twoj stary nie stoi a co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) dziś mam deszczową wiosnę :o dobrze że nie leje cały czas się uśmiałam z dowcipa :D i się zastanowiłam - w takim wypadku co z facetem znajomej który sika na siedząco ??????znaczy się przypadek myślący ? ;) Ciastek ten kamień duży i spadł z jakiegoś samochodu czy jak ?(tak wykumałam z tego że R pilnował kierowcy) i dobrze że Wasz cały :) wystarczy że Ty drzwi wgniatasz ;):P Mindy jak dziewczynka ? :D niech się laska okaże wreszcie z tą nową figurą bo nas trzyma i trzyma! Euforka na bóle 🌼 jakby się uparł i przeliczył funta po średnim kursie to u nas kartki kosztują tyle samo (taka średnia cena bo za większe czy \"bogatsze\" trzeba dać więcej) mówię o tych fabrycznych ale nie powiem , ładne są bo swego czasu kupowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellollll no zem sie lobudzila :) pestka juz zapierdala od rana jakby robale miala. wczoraj przyznaje sie bez bicia ze sama opierdykalam flache bialego wina. fotka bedzie jak jeszcze pare kilo wysram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mindy mendo nie przeginaj dawaj fote teraz i potem jak jeszcze wysrasz hihi chyba zadzwonie do was potem na skype i oblukam sytuacje bez kamerke hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie kamien, tylko kamion po prostu stuknal (a halas byl taki jakbyc cos spadlo) ogolem ok 7 samochodow zalatwionych i facio chyba po kielichu byl,do tej pory sciagaja auta,a moj sterczal tam 2,5h jakby w domu roboty nie bylo dostal zjebke jak wrocil i o dziwo nawet nie burknal na mnie tylko zdziwiony popatrzyl, mlody -lysy -to kurwa zdziwiony Mindy heloł ciotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napisalam, kamion w sensie srednia samochod dostawczy, mala ciezarowa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×